גוגל חוגגת י"ח גרסאות לדפדפן הכרום שלה ואמש היא שחררה את הגרסה היציבה האחרונה. לא מדובר בעדכון גדול כפי שהיה בגרסה הקודמת שסגרה חור אבטחה רציני, אלא בעיקר שינויים מתחת למכסה המנוע.

השינויים שירגישו המשתמשים הם בצד הגרפי, כאשר בגוגל אומרים כי בוצעו שיפורים בתאוצת חומרה המבוססת על המעבד הגרפי של המחשב, כך שאפשר לצפות לתנועה חלקה יותר במשחקים ובאתרי מדיה כבדים מבוסס HTML5: "אפשרנו תאוצת מעבד הגרפי במודולים של Canvas2D (אלמנטים המציגים דו מימד ב-HTML5) עבור מחשבי Windows ו-Mac", מה שאמור לגרום ליישומי רשת כדוגמת משחקים לפעול בצורה טובה יותר", אומרים בבלוג הרשמי של דפדפן הכרום.

גוגל גם הטמיעה בגרסה זו את הקוד של TransGaming SwiftShader המאפשר לאפליקציות מבוססות WebGL 3D לרוץ על חומרה ומעבדים גרפיים חלשים יותר, כך שמי שעדיין מריץ את Windows Xp, ייהנה מתוספת ביצועים.  נוסף לכך, Chrome 18 כולל בנוסף גם 9 תיקוני אבטחה, ומתוכם שלושה תיקונים מוגדרים כ"קריטיים".

את כל אלו תמצאו בגרסה האחרונה שניתן להוריד מהאתר או דרך בתפריט האודות תחת הגדרות הדפדפן.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.