זה בערך התקופה שבה השמועות על גרסת האנדרואיד הבאה מתחילות, בעיקר בכל הסובב על שמה של הגרסה. השנה דווקא זה לא הולך להפתיע אף אחד, שכן שמה של גרסת האנדרואיד הבאה של גוגל (Google) כבר נקבע.

פקאן? פיסטוק? בוטנים (Peanut)? דלעת (Pumkin)? לא ולא. השם של גרסת האנדרואיד 9.0 הוא Android Pie, על שם עוגת הפאי האמריקאית הכה מפורסמת. השם מתאים לתנאים הבסיסיים של גוגל בעצמה – זהו גם קינוח וגם מתחיל באות הראשונה של הגרסה החדשה – P.

השם כך לפי הדיווח, משמש כבר כעת את צוות הפיתוח של החברה. כך גם נמצאו עדויות במסמכים פנימיים של גוגל וזהו שם הפרויקט, לפחות לעת עתה. בעבר היו דיווחים כי שמה של הגרסה יהיה Key Lime Pie, או עוגת פאי לימון, וזה עדיין לא סותר את השמועות הנוכחיות. כך או כך מלבד השם, עוד מוקדם לומר מהם החידושים שנראה באנדרואיד 9.0 ואת זה אפשר רק לנחש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.