חברת הסטארט-אפ Fly Labs, שמפתחת אפליקציות לעריכת וידאו ותמונות הודיעה ביום ו' כי היא מצטרפת לגוגל (Google), במה שמסתמנת כעסקה שנועדה לשרת בעיקר את Google Photos, שירות התמונות של גוגל לווב, אנדרואיד ו-iOS.

נכון להיום, ל-Fly Labs יש מספר אפליקציות שזמינות בחנות היישומים של אפל, רובן לעריכת וידאו. על פי ההודעה של Fly Labs, כל האפליקציות הופכות כעת לחינמיות, ותהיינה זמינות להורדה למשך שלושה חודשים לפחות. בתום תקופה זו האפליקציות יורדו מהחנות, ויוטמעו לאט לאט ב-Google Photos. בין האפליקציות של החברה ניתן למצוא את Clips, המוגדרת כ"עורך הוידאו הפשוט ביותר בעולם", אפליקציה המסייעת להפוך סרטים אנכיים לאופקיים ועוד.

"אנחנו נרגשים להמשיך במשימה שלקחנו על עצמנו על ידי החבירה לגוגל ולצוות Google Photos בקליפורניה", כתבו מנהלי החברה באתר שלהם: "Google Photos הוא בית לזיכרונות החיים שלכם, והוא מופעל על ידי הכח והחזון הגדולים של גוגל. זו התאמה מושלמת למה שאנחנו בונים ב-Fly Labs, ואנחנו מחכים בקוצר רוח לשלב את הטכנולוגיה שלנו ב-Google Photos". לפי נתוני החברה, האפליקציות השונות שפיתחה החברה נמצאות בשימוש בלמעלה מ-150 מדינות על ידי מעל שלושה מיליון משתמשים, עם למעלה מ-20 מיליון קטעי וידאו שנוצרו באמצעותן.

"אנחנו רוצים להודות למשתמשים שלנו, בודקי הבטא שלנו, המשתמשים שלנו, החברים שלנו, המשפחות שלנו וכל מי שעזרו לנו להגיע לכאן. זה הזמן להמשיך הלאה!", הם כתבו.

קרא עוד:  שוכחים משימות? חמש אפליקציות שיעשו לכם סדר

בשלב זה לא ברור כמה כסף שמה גוגל על השולחן כדי לשכנע את אנשי Fly Labs להצטרף לשורותיה. אם יש לכם iPhone ואתם מעוניינים להתנסות באפליקציות של החברה רגע לפני שאלה הופכות לחלק בלתי נפרד מ-Google, כדאי שתמהרו.