נראה כי לאחר המשקפיים החכמים, המילה החמה הבאה היא שעונים חכמים. שמועות גורסות כי סמסונג ואפל עובדות על פיתוח של שעון חכם וכעת נראה כי נוסף לשמועות על פיתוח מערכת ייחודית מבית גוגל, היא עושה צעד ראשון בדרך לכניסה לתחום.

השמועות גרסו כי החברה ביצעה רכישה שקטה לחברה 'WIMM Labs', יצרנית שעונים חכמים מבוססי אנדרואיד. למעשה על-פי GigaOm עובדי WIMM שייכים לחטיבת האנדרואיד של גוגל, שכן הרכישה בוצעה כבר בקיץ שעבר. היום דובר של גוגל אישר את השמועות אודות הרכישה. מעבר לייצור החומרה ל-WIMM תוכנית עבודה עם מפתחי צד-שלישי לפיתוח 'מיקרו יישומים'. מדובר על יישומים מלאים המסוגלים לפעול בנפרד על השעון ולא רק ביישום רזה המסוגל להציג על השעון את ההתראות שיוצר היישום המלא אשר מותקן על מכשיר הטלפון.

נראה כי תחום המחשוב הלביש תופס תאוצה, ולאחר שבגוגל כבר השיקו (בצורה מצומצמת) את 'גלאס' (Glass), המשקפיים החכמים, השלב הבא שכנראה מכוון לטווח רחב יותר של האוכלוסייה הוא ייצור של שעונים חכמים. כאמור התחרות בתחום רק מתחממת שכן רוכשות השמועות מזה זמן-מה שגם אפל וסמסונג עתידות להשיק שעון חכם בקרוב מאוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.