במידה ואתם משתמשים בדפדפן כרום (Chrome) במכשיר ה-iOS שלכם, בוודאי תשמחו לשמוע את החדשות הבאות: גוגל (Google) שחררה את עדכון מספר 40 לדפדפן שלה בגרסת ה-iOS, עדכון שמציב אותה כעת בקו אחד עם אפליקציית האנדרואיד (Android).

העדכון מביא עמו את הקו העיצובי החדש של גוגל, שניתן למצוא בכל האפליקציות שהיא מספקת לאנדרואיד ובעדכון הלוליפופ (Lollipop) המותקן על גבי מכשירי הנקסוס (Nexus) השונים. את עיצוב ה-Material Design ב-iOS ניתן למצוא גם באפליקצית המפות (Maps), אפליקצית האימייל Inbox ולאחרונה אפליקצית התרגום Google Translate. גוגל צפויה להמשיך להביא עיצוב זה לאפליקציות נוספות ב-iOS, כגון יוטיוב (YouTube), בהמשך.

כמו כן, העדכון מביא עמו תמיכה ב-Handoff, תכונה המאפשרת למשתמש להמשיך מהנקודה האחרונה שבה הוא עצר במחשב מק או אייפד (iPad). למרות שספארי (Safari) הוא דפדפן ברירת המחדל ב-iOS וב-Mac OS, האפשרות תעבוד על כל דפדפן שמוגדר כברירת מחדל במחשבי ה-Mac, ככה שניתן יהיה לעבור מהכרום בנייד אל הספארי במחשב בקלות.

בנוסף, העדכון מביא עימו תאימות משופרת למכשירי ה-iPhone 6 וה-6 Plus ומערכת ההפעלה iOS 8 (תמיכה במרכז השיתוף החדש, ועוד). ניתן להוריד את העדכון מה-App Store כעת ולהתרשם מהעדכון החדש.