גוגל (Google) ממשיכה במסע 'המסך הכהה' שלה. כמו שהמליצה לכל המפתחים – לשלב אפשרות לעבודה במצב כהה (Dark Mode) באפליקציות שלהם כדי לחסוך זמן סוללה – היא גם ממשיכה לקיים לגבי האפליקציות שלה. הפעם זו תורה של אפליקציית אנשי הקשר (Contacts).

הגרסה החדשה של האפליקציה, גרסה 3.2 שעדיין זמינה רק בבטא, מביאה את האפשרות לבחור לעבוד במצב כהה בדיוק כמו שניתן כיום לעשות באפליקציות אחרות של החברה כמו Messages ו-News.

מעבר לכך לא מציעה הגרסה החדשה שינויים כלשהם, אחרי מעט השינויים העיצוביים שהציעה, בעיקר בתפריטים, בגרסה 3.1 שהושקה בחודש שעבר.

מי שרוצה כבר להתנסות עם המצב הכהה של Contacts יכול להוריד אותה כקובץ APK. לאחר ההורדה יש לסגור את האפליקציה באופן ידני ואז להריץ אותה מחדש כדי שניתן יהיה להשתמש במצב הכהה.

כמו בכל פעם שמדובר בקובץ APK, יש לזכור שמדובר באפליקציה במצב בטא שעדיין לא מוכנה להפצה כללית, וכמובן יש לאשר התקנה של אפליקציות ממקורות חיצוניים, שלא מ-Google Play. אם תרצו ניתן להוריד אותה מכאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.