לוגו גוגל

בשעות האחרונות צצו תמונות של אוזניות אותן מעטר לוגו עגול בצבעי גוגל (Google). לא היה מדובר בהדלפה אלא בתמונות רשמיות של רשות התקשורת האמריקאית (FCC) לצורך אישור דגם. אז גוגל נכנסה גם לעולם האודיו? לא ממש.

האוזניות שהוצגו באתר ה-FCC תחת שם הדגם 'GID5B' הן אוזניות אלחוטיות, אשר ניתן להבחין בתמונות בחיבור ה-microUSB המשמש לטעינת הסוללה הפנימית. מה שאומר כי אלה אוזניות אקטיביות, אולי לצורך מנגנון הפחתת רעשים. בנוסף ישנם כפתורי שליטה בעוצמת השמע ומה שהכי סיקרן את כולם – הלוגו בדפנות האוזניות.

בעוד שהיינו שמחים לראות את גוגל משיקה אוזניות ואביזרים לצד מכשירי ה-Pixel שלה, לדאבוננו לא מדובר באוזניות שיימכרו לקהל הרחב. לפי דיווחים שהגיעו מאוחר יותר והתפרסמו ב-Raddit, מדובר בזוג אוזניות המיועדות לעובדי גוגל עצמם. לחברה יש אוזניות שכבר נמצאות היום בשימוש, אולם אלה חוטיות ועם מיקרופון 'מדונה'. האוזניות החדשות הן כאמור אלחוטיות הפועלות בקישוריות Bluetooth, כך שהן יחליפו את הדגם הנוכחי.

אז Google Headphones? עדיין לא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.