את חגיגות יום האימוג'י (Emoji) העולמי מציינים בגוגל (Google) על ידי החזרתם של ה-Blobmoji. כדי לחגוג באמת הוסיפה החברה חבילת מדבקות חדשה בכיכובם של אותם חייכנים גושיים שעיטרו את הגרסאות הישנות של המקלדת Gboard לאנדרואיד.

גוגל מחזירה את החבילה, ולו לרגע, שנה בדיוק לאחר שהחליטה להסיר אותם. ביום האימוג'י אשתקד בגוגל החליטו כי אנדרואיד 8.0 תציע עיצוב רגשונים חדש עם מראה 'רגיל' יותר הדומה לזה שניתן למצוא ב-iOS או ברשתות חברתיות כמו Facebook ו-Twitter.

בקהילת משתמשי האנדרואיד ניסו בשנה שעברה להפוך את ההחלטה. ברשתות החברתיות אפילו עלה קמפיין BringBackTheBlobs# הקורא להשיב את הגושים. אפשר, אם רוצים, אפילו לשייך את ההחלטה הנוכחית של גוגל למחאה ההיא. בכל מקרה חבילת המדבקות 'Long Live The Blob' לצד 'The Blobs Live On' זמינות להורדה דרך מקלדת ה-Gboard.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.