מלבד הגדילה העצומה לרשת החברתית של גוגל שדרכה משתמשים למעלה מ-300 מיליון גולשים בחודש, הציגה גוגל אמש באירוע גם חידוש מרענן ליצירת סרטונים קצרים בקלות דרך חשבון הגוגל פלוס האישי.

התוספת החדשה משדרגת את יכולת ה-“Auto Awesome” שכבר בגוגל פלוס ולוקחת את הסרטונים שהעלינו לחשבון והופכת אותם לסרטון קצר ומשעשע באופן אוטומטי. ניתן אם נרצה לערוך זאת ולשנות את הסדר באופן ידני והכל מתבצע בתוך האתר של הרשת החברתית, באון ליין. חבילת העריכה עובדת על כל דפדפן במחשב שולחני, אבל על פי הסרטון היא תוכל לפעול גם על מכשירי האנדרואיד דרך אפליקציית גוגל פלוס שבסמארטפון.

כדי להתחיל לעבוד עם המערכת, יש צורך להיכנס לחשבון הגוגל פלוס, לבחור את הסרטונים הרצויים, לגרור אותם למערכת ה-Auto Awesome ולבצע את העריכה משם ישירות, כולל חיתוך, שינוי זמנים והוספת מוזיקת רקע. למעשה, מערכת זו מסוגלת להחליף כל תוכנת עריכה בסיסית על המחשב (כמו Movie Maker, iMovie וכו’) ולבצע את הרינדור של הסרטון און ליין דרך הדפדפן ללא קשר לחומרת המשתמש.

המערכת החדשה תגיע למשתמשים החל מהיום ואט אט תתפרס לכלל המשתמשים בשבועות הקרובים, ואם עדיין לא ניצלתם את יכולות הגוגל פלוס כמו העלאה אוטומטית מהסמארטפון ושיפור איכות התמונות באופן אוטומטי, ניתן לעשות זאת דרך ה-Google Plus Photos שבחשבונכם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.