משתמשי אנדרואיד בגרסת ה'מרשמלו' הנמצאת כעת בשלבי הבטא הסופיים, יכולים לנסות את האפשרות החדשה Now on Tap ששוחררה בעדכון ה-Google App בגרסה 5.3, שכזכור, מאפשרת לקבל מידע רלוונטי מגוגל כמעט מכל יישום. בעלי מכשירי אנדרואיד המריצים את גרסה 4.4 מדווחים כי גם הם קיבלו עדכון זה, אולם האפשרות קיימת רק למי שמריץ את גרסת ה'מרשמלו' החדשה.

כזכור, Now on Tab הוצגה לפני מספר חודשים יחד עם הכרזה על ה-Android M ומאפשרת, למי שקיבל את העדכון, לבצע חיפוש מהיר מתוך כל יישום בעת לחיצה ארוכה על כפתור הבית.  לדוגמא, בעת שיחת צ׳אט ב-Whatsapp לדוגמא בנוגע לסרט מסויים, בעת לחיצה ארוכה על כפתור הבית גוגל תציג תוצאות בנוגע לאותו סרט כמו זמני הקרנה, מידע אודות צוות השחקנים ואף תאפשר לקשר ליישומי צד-שלישי רלוונטים כמו IMDB. התוצאות יצגו בכרטיסיות צפות על גבי המסך עם מספר קישורים נוספים כמו כניסה לאתר הרלוונטי, גישה לרשתות החברתיות, חיפוש ברשת ועוד.

מלבד זאת, גם מי שמשתמש בלאנצ'ר של גוגל, Google Now Launcher יוכל לשים לב למספר שינויים ועיקרם עיצוב חדש המותאם לסטייל של הגרסה החדשה וזה כולל גלילה אנכית במקום אופקית וכן תפריט ווידג'טים המסודר בחלוקה לפי סוגים.