בית גאדג'טים גוגל הציגה את Pixel Stand – עמדת עגינה, מטען אלחוטי וסייעת חכמה...

גוגל הציגה את Pixel Stand – עמדת עגינה, מטען אלחוטי וסייעת חכמה אחת

0

במסגרת אירוע ההכרזה על מכשירי ה-Pixel החדשים שלה, הציגה גוגל (Google) מספר אביזרים נלווים. אחד מהם הוא Pixel Stand – תחנת עגינה שנראית על פניה רגילה, אך למעשה מתפקדת גם כמטען אלחוטי בתקן Qi.

בניגוד למטענים אלחוטיים אחרים, Pixel Stand יוכל לטעון את המכשיר גם כשהוא במצב מוגבה ולא רק כשהוא מושטח על המטען. בהתאם, בזמן הטעינה תהיה למשתמש גישה נוחה לפעולות כמו לוח השנה, הודעות, שעון מעורר ומוזיקה, וזאת באמצעות Google Assistant שמוטמעת בתחנה כאילו הייתה רמקול חכם. אפשרות זו למעשה הופכת את המכשיר למעין מסך חכם באמצעותו ניתן לשלוט על הטמפרטורה או התאורה בפקודות קוליות או דרך קיצורי דרך במגע.

Image result for pixel stand

כאמור, כאשר מכשיר Pxel 3 מחובר ל-Pixel Stand, ממשק המשתמש שלו משתנה מעט. הוא יוכל לתפקד כמו שעון מעורר או כמסך לצפייה במצגת תמונות של Google Photos בזמן הטעינה, בנוסף ניתן לחבר את המכשיר לפעמון הדלת החכם Nest Hello כדי שניתו יהיה לראות מי עומד בכניסה.

Pixel Stand תומך בטעינה מהירה של עד 10 וואט ואף יעבוד עם מכשירים אחרים שנטענים בתקן Qi, אך השימוש ב-Google Assistant יתאפשר רק דרך Pixel 3. הוא מוצע כבר להזמנה מוקדמת תמורת 79 דולרים, אם כי עדיין לא ברור מתי יוצע למכירה.