שעון LG Watch Style

לפי דיווח של המדליף הנודע אוון בלאס נאמר כי LG פועלת עם גוגל (Google) לפיתוח והשקה של שעונים ראשונים המריצים את מערכת Android Wear 2.0 שיגיעו כבר בתקופת זמן הקרובה.

LG תשיק שני שעונים, האחד LG Watch Style והשני LG Watch Sport אשר מעוצבים באופן מעט שונה אבל לא רק. דגם הסטייל יגיע עם מסך מגע עגול 1.2 אינץ' מסוג OLED ברזולוציה 360×360 פיקסלים וזיכרון 512 מגה-בייט RAM. הסוללה בעלת הספק של 240 מיליאמפר וזיכרון הפנימי בנפח 4 ג'יגה-בייט.

דגם LG Watch Sport לעומתו יציג מימדים גדולים יותר ומפרט שונה. המסך יגדל ל-1.38 אינץ' ברזולוציה 480×480 מסוג OLED וזיכרון העבודה יכול 738 מגה-בייט. גם הסוללה גדלה בהתאם וזו תציע הספק של 430 מיליאמפר יחד עם מד דופק בגבו וחסינות למים ואבק בתקן IP68.

שני השעונים יכללו קישוריות WiFi ו-Bluetooth וייתכן כי דגם הספורט אף יכלול קישוריות סלולרית עם חריץ סים לעבודה עצמאית מאלה. מלבד זאת, קישוריות NFC תאפשר לראשונה להשתמש בשירות Android Pay עם השעונים החכמים, כך שניתן יהיה לשלם באמצעותם בחנויות.

הערכות הן כי גוגל ו-LG יחשפו את השעונים ב-9 בפברואר, יחד עם ההשקה הצפויה של מערכת ה-Android Wear 2.0 ושבועיים אחר כך אלו  יוצגו ב-MWC 2017. כפי הנראה אלו אכן זוג השעונים שגוגל תשיק כפי שנפוצו השמועות בחודשים האחרונים.