גוגל (Google) התריעה בפני משתמשי שירות האחסון ושיתוף הצילומים Google Photos כי ייתכן שסרטוני וידאו פרטיים שהועלו לשירות נשלחו בטעות למשתמשים זרים. בהודעתה מסבירה גוגל כי "בעיה טכנית" שהתרחשה בין התאריכים 21 ל-25 בנובמבר בשנה הקודמת, גרמה במהלך אותם התאריכים למצב שבו משתמשים מסוימים שביקשו להוריד את אלבומי התמונות שלהם, קיבלו גם קבצי וידאו שאינם קשורים אליהם.

התקלה תוקנה אומנם, אך רק כעת מעדכנת גוגל את המשתמשים שהושפעו ממנה. גם העדכון דל יחסית בפרטים: החברה לא מסבירה אילו תכנים בדיוק שותפו בטעות, כמה פעמים בזה קרה, ואילו צעדים ננקטו לאחר מכן. גוגל מסתפקת בבקשה למחוק אלבומים שאותם הורידו משתמשים במהלך אותם תאריכים, לצד התנצלות על הנזק ואי-הנעימות שאולי נגרמה.

דוברי גוגל טוענים כי לאחר תיקון התקלה, "נערכה בדיקה מעמיקה כדי למנוע ממקרים כאלו לחזור על עצמם אי-פעם". לטענת גוגל, רק 0.01 אחוזים מכלל משתמשי השירות אכן הושפעו מהתקלה, אולם בהתחשב בכך של-Google Photos יש יותר ממיליארד משתמשים, עדיין מדובר בעשרות אלפים בכל רחבי העולם שייתכן כי סרטוני וידאו אישיים שלהם שלא שותפו אפילו לחברים או בני משפחה, הפכו פתאום לנחלת הכלל.