היישומים של גוגל (Google) זוכים לתמיכה מרשימה גם על iOS, הפלטפורמה המתחרה מבית אפל (Apple) והפעם עם העדכון ליישום החיפוש, בה מוסיפה החברה תמיכה ב-3D Touch, המסך הרב שכבתי המאפשר לבצע לחיצה חזקה על המסך להצגת מידע נוסף וביצוע פעולות שונות הקיים ב-iPhone 6s/ 6s Plus.
iOS-Google-App-Im-Feeling-Curiousעם הגרסה המעודכנת של היישום, בעת ביצוע לחיצה חזקה על צלמית היישום של גוגל יופיעו קיצור הדרך: 'אני מרגיש סקרן' (I'm Feeling Curious) לצד חיפוש תמונות, חיפוש קולי וחיפוש מהיר. אפשרות ה'אני מרגיש סקרן' תציג פרטי טרוויה מעניינים כמו: מה מקורו של משחק הפינג-פונג (אנגליה, 1880), באיזה שנה נבנה המגדלור הראשון (1716) ואיזה חיות לא מפסיקות לגדול (קנגרו, רוב הדגים וזוחלים). כך שהאפשרות החדשה ביישום מספקת הן מידע והן ערך בידורי.

אם מכשיר ה-iOS שברשותכם אינו תומך ב-3D Touch, לגוגל יש פתרון: על-ידי חיפוש של של המילה "I'm Feeling Curious" ניתן לקבל את המידע ומשתמשי החיפוש הקולי יכולים להשתמש בפקודה "OK Google, I'm Feeling Curious" ויישום החיפוש אף יקרא לכם את פרטי הטרוויה המעניינים הללו. את יישום גוגל המעודכן ניתן להוריד מחנות האפ-סטור (AppStore).

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.