חבילת התקשורת "הכל כלול גם בחו"ל" של גולן טלקום נחשבת לאטרקטיבית וייחודית בשוק שכן מלבד שירותים מקומיים היא מספקת גם שירותים סלולריים בעשרות יעדים ברחבי העולם ללא תוספת תשלום. כך רבים ניצלו את ההזדמנות ולפני נסיעה רכשו את חבילת הכל כלול של גולן טלקום ולאחר חזרתם ביטלו אותה, אולם נראה כי החברה עושה לזה סוף.

חבילת "הכל כלול גם בחו"ל" אפשרה ליהנות מגלישה סלולרית בחו"ל בסכום נמוך יחסית. עלות החבילה היא 99 שקל ועל זה נדרש להוסיף כרטיס סים בעלות 49 שקל. כך בעבור 148 שקל ניתן היה לקבל חבילת גלישה בנפח 20 ג'יגה-בייט שמתוכם 6 ג'יגה-בייט לשימוש בחו"ל – חבילה זולה מהמתחרים.

כאמור, גולן טלקום שינתה את תנאי החבילה ועתה השיחות מחו"ל לישראל וכן חבילת הגלישה בחו"ל תוגבל ב-30 ימים הראשונים. כך במקום 500 דקות שיחה מחו"ל לישראל המנוי יוגבל ל-100 דקות ובמקום 6 ג'יגה-בייט גלישה בחו"ל המנוי יוגבל ל-2 ג'יגה-בייט בלבד.

החל מהחודש השני תוסר ההגבלה, כאשר המטרה העיקרית היא כאמור למנוע מהלקוחות לרכוש מנוי רק לשימוש חד פעמי וביטולו זמן קצר לאחר מכן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.