פחות מחודש מאז הכריזה גולן טלקום על השקת שרותי הסלולר, וכבר היא מדווחת על כ-50,000 מצטרפים חדשים. החברה הציעה כזכור מחירים שוברי שוק יחד עם הוט מובייל, ובמחיר של 99 שקל יוכל הלקוח לשוחח ללא הגבלה.

ואולם עדיין לא הכל וורוד שכן לקוחות רבים התלוננו כי נשארו ללא קו מאז שהגישו בקשה לניוד מספרים וכי בדף הפייסבוק של גולן טלקום נרשמות תלונות רבות של לקוחות זועמים, ועל כך הגיבה גולן טלקום:

“בעקבות ההיענות חסרת התקדים וההצטרפות המרשימה לגולן טלקום, נוצרו עומסים שהובילו לעיכובים, חלקם בתהליך ההרשמה וחלקם בעקבות חסימות מצד חלק מהמתחרות בתהליך הניוד אל חברת גולן טלקום.

החברה פועלת במרץ על מנת לתת מענה ופתרון לכל אחת ואחת מהבעיות, מעבה את מוקד שירות הלקוחות, הן במערך הטלפוני ובמערך האינטרנטי באמצעות עמוד הפייסבוק, והן בהגברת כוח האדם הלוגיסטי בתוך החברה. גולן טלקום מבקשת לנצל את ההזדמנות להודות לעשרות אלפי הלקוחות על הבעת האמון ועל ההצטרפות למהפכה שהיא מובילה בשוק התקשורת בישראל. גולן טלקום מתנצלת בפני כל אלה החווים עיכובים או תקלות.”

חבילת ה- 99 ש"ח הכל כלול שמציעה גולן טלקום כוללת שיחות +  SMS+ MMS + אינטרנט + שיחות בינלאומיות לטלפונים נייחים ב- 31 מדינות (בארה"ב ובקנדה גם לניידים) – ללא הגבלה. חבילת ה- 9.99 ש"ח כוללת 60 דקות  + 60  SMS+Mb 10  אינטרנט.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.