גולן טלקום מרחיבה את "חבילת גולן טלקום" הכל כלול ומהיום לקוחות קיימים וחדשים הבוחרים בחבילה זו ייהנו מגלישה בנפח 6 ג'יגה (במקום 3 ג'יגה עד עכשיו). לאחר 6 ג'יגה אין חיוב על חריגה אלא רק האטת מהירות. חבילת גולן טלקום כוללת שיחות+ 55 יעדים נייחים בחו"ל (ארה"ב וקנדה גם ניידים) וכן SMS ו -MMS ללא הגבלה.

מחיר החבילה נשאר זהה – (במבצע 59 ש"ח לחודש למשך שנה לנרשמים עד ה – 31.3, לאחר מכן 99 ₪ לחודש- מחירה הרגיל של החבילה), מה שהופך את חבילת גולן טלקום ללא הגבלה לזו המציעה את נפח הגלישה הגדול ביותר במחיר המשתלם ביותר, מבין חבילות ללא הגבלה המוצעות כיום בשוק.

השינוי בחבילה תקף כאמור גם ללקוחות חדשים וגם ללקוחות קיימים אשר נמצאים כבר עכשיו בחבילת גולן טלקום ללא הגבלה, ויכולים לבצע את השינוי באתר גולן טלקום תחת "החשבון שלי" או בפניה לשירות הלקוחות הטלפוני.
גולן טלקום פועלת במרץ כל העת על מנת להרחיב את סל השירותים וההטבות ללקוחותיה וכעת שמחה להרחיב את נפח הגלישה, לכזה שעונה על צרכנים שונים של משתמשי הסלולר. כזכור, לאחרונה יצאה החברה במבצע קנה כרטיס סים אחד קבל עד 5 במתנה (בתוקף עד ה 6.3) כן החזירה את מהלך חבר מביא חבר (שזכה להצלחה חסרת תקדים), הכולל תגמול כספי של עד 150 ₪ ללקוחות קיימים על כל חבר שיגייסו לחברה, כאות תודה והערכה ללקוחות הקיימים ולתומכים של גולן טלקום. לפרטים המלאים באתר גולן טלקום: www.golantelecom.co.il

קרא עוד:  המילטון פותחת עוד חנות שאומי רשמית בישראל

*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה