הקיץ הזה הולך להיות חם, וכנראה שאנחנו עומדים לבלות זמן רב ליד המזגן, ובחופש זה גם אומר לשחק עם המחשב. אז בחנות המקוונת GOG מציעים להתחיל להתכונן עם משחק אחד בחינם שהם מציעים ביום הקרוב. למשחק קוראים Ziggurat וזהו שילוב של מעין משחק תפקידים עם משחק יריות בגוף ראשון עם הרבה מאוד יצורים, הרבה מאוד מבוכים מתחת לאדמה וגם הרבה מאוד קסמים שלומדים כדי לירות לכל עבר.

המשחק, שהושק במקור ב-2014 ופותח בידי סטודיו בשם מילקסטון (Milkstone Studios) מתמקד בעיקר בשמירה על קצב פעולה מהיר – תנועה מהירה, ירי מהיר, מפלצות שנעות מהר ועם הרבה מאוד קישורים רעיוניים למשחקים של פעם, רק עם המרה מתבקשת לתלת ממד.

יש הרבה מאוד ציוד שאפשר למצוא, יש הרבה קסמים ללמוד, ובכל פעם שנכנסים למבוך חדש, הוא מיוצר באופן אקראי בהתאם לרמת הקושי הנדרשת.

המשחק נמכר בימים כתיקונים תמורת 14.99 דולרים, והוא מיועד לא רק ל-Windows אלא גם למחשבי מקינטוש וגם מחשבים שמקיצים את Ubuntu בגרסה 14.04 ומעלה. את הפרטים המלאים אפשר למצוא כאן. כל מה שצריך זה חשבון ב-GOG.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.