יהודים חוגגים את האביב עם חד הפסח שמלווה בניקיונות אין ספור לפני תחילת החג, כדי לבער חמץ שבטעות נשאר באיזה פינה – שם קוד ל-'לפחות פעם אחת בשנה צריך לנקות את הבית באופן יסודי'. אבל לא רק במקומותינו נהוג לחגוג את האביב עם טקסי ניקיון, ובמקרה של פלטפורמת מכירות המשחקים הדיגיטלית GOG.com, המתחרה ב-Steam, זה כמובן אומר מבצע מכירות ענק עבור משחקים שהם Good Old Games.

החברה מציעה כעת למעלה מ-500 משחקים בהנחות שונות שמגיעות עד ל-90% מהמחיר המקורי של המשחק. כך, לדוגמה, משחק התפקידים המצוין Shadowrun Hong Kong – Extended Edition מוצע ב-6.66 דולר במקום ב-19.99 דולר, משחק האסטרטגיה בחלל המחודש Master of Orion ב-14.99 דולר במקום 29.99 דולר, וגם את משחק הפנטזיה Age of Wonders III ב-7.49 דולר במקום ב-29.99 דולר.

החברה מציעה גם חבילות שונות של משחקים לפני נושאים, ובסך הכל, לכבוד פורים ולכבוד פסח זו עוד הזדמנות טובה להשלים את רשימת המשחקים שלכם.

GOG, דרך אגב, היא חברת בת בהחזקה מלאה של CD Projekt, החברה שעומדת מאחורי סדרת משחקי Witcher הנהדרת.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.