גוגל עדכנה אמש את אפליקציית ה-Gmail למערכת האנדרואיד והוסיפה יכולת של צירוף קבצים ישירות מכונן הרשת Google Drive. האפשרות החדשה נוספה לתפריט בממשק כתיבת ההודעה וחוסכת את הצורך להתחבר לאפליקציה בפרד ולגלול ברשימה אין-סופית של אפשרויות בעת צירוף קבצים.  גם כאשר מתקבלת הודעה המכילה קבצים, ניתן לשמור אותם ישירות לכונן ה-Drive במקום להוריד אותם למכשיר.

עוד נוספה תמיכה מלאה בשפות הנכתבות מימין לשמאל (RTL) כך שבעת כתיבת הודעה חדשה דרך האפליקציה, יוצג לנמען הטקסט בכיוון הנכון. עד היום כתיבה בשפות מימין לשמאל באפליקצייה הייתה מציגה את הטקסט ביישור לימין, אולם הנמען היה מקבל את ההודעה ביישור לשמאל, כך שגוגל פתרה את הבעיה בגרסה זו.

עדכון זה מגיע לאחר העדכון של חודש מאי האחרון, אשר הוסיף אפשרות לשמור קבצים מצורפים לענן של גוגל (Google Drive) במקום לזיכרון המכשיר וכן במכשירים המוגדרים כשפת ממשק שבעברית, תוצג האפליקציה מימין לשמאל כמו תמונת איש הקשר בממשק ההודעות.

להורדה מחנות Google Play

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.