חדשות משמחות לבעלי תיבת הדואר Gmail של גוגל. יחד עם השקת שירות אחסון קבצים בענן, ה-Google Drive, גוגל הכריזה כי גם נפח שירות תיבת הדואר הפופולרי שלה צומח ל-10GB לכולם.

Gmail החל את דרכו ב-2004 עם נפח של 1GB בחינם, שאז נחשב לגודל בלתי נתפס שכן שירותים דומים סיפקו בין 5MB ל-20MB לכל היותר. עם הזמן נפח התיבה הלך וגדל עד 7.5GB, וכעת הוא עומד על 10GB ואט אט הוא מגיע לכלל המשתמשים.

למשתמשים המרבים לעבוד עם הדואר של Gmail באופן יומיומי זו בהחלט בשורה משמחת. דרן מורף מ-Engadget אף אמר כי מספר עורכים בבלוג הטכנולוגיה הגדול המשתמשים בשירות הדואר של גוגל והגדילו לפני שנה את נפח התיבה ב-20GB, וכעת הם זכו לקפיצה בנפח של ה-Google Drive שלהם ל-25GB , כך שמי שהגדיל את הנפח לפני כן, כיום יש לו אחסון גדול יחסית. השירות אגב, נמכר ב-$2.49 לחודש עבור 25GB ל-Google Drive שגם מגדיל לנפח דומה את ה-Gmail.

עדיין יש לזכור כי גודל קובץ מקסימלי הניתן לצרף להודעת דואר לא יעלה על 25MB, דבר שמגביל אותנו בשליחת הודעות בנפח גבוה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.