הגרסה החדשה ליישום הג'ימייל (Gmail) לאנדרואיד מאפשרת לנהל בצורה קלה יותר מספר חשבונות במקביל, עם תיבת דואר נכנס מאוחדת, תצוגת שיחה וחיפוש משופר.

גרסה 5 שהפכה זמינה בנובמבר הביאה עימה מתיחת פנים בדמות עיצוב בקווי ה-Material Design, השפה העיצובית החדשה שהציגה גוגל עם עדכון אנדרואיד לוליפופ (Lollipop) וגם תמיכה בחשבונות צד-שלישי כמו יאהו, הוטמייל, Exchange וכו' (בקרוב). עתה עם גרסה החדשה, אשר זמינה להורדה דרך חנות הפליי סטור, החברה הוסיפה יכולת הכל תיבות הדואר הנכנס (All Inboxes), היכולת החדשה מאגדת בתיבת דואר נכנס אחת את כל ההודעות מכל החשבונות ואלו מסודרות בתצוגת שיחה, כמו הודעות הג'ימייל הרגילות.

בנוסף, מעתה יישום הג'ימייל כולל חיפוש חכם עם יכולת השלמה אוטומטית שעובדת באופן משביע רצון גם בעברית, תצוגה מקדימה גדולה יותר של הקבצים המצורפים, אפשרות שמירה לגוגל דרייב (Google Drive) בנגיעה אחת ואנימציות חדשות בפתיחה וסגירה של שיחה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.