את השליטה של גוגל בחיפוש ברשת אי אפשר לערער, אבל איכשהו בשירות ה-Gmail יש שיעידו כי החיפוש עדיין לא מושלם. אמש חשפה גוגל תוספת חדשה שנוספה לתיבת החיפוש העליונה המאפשרת לחפש ולהגיע בזריזות לאנשי קשר ברשימת האנשים שלנו ולצפות במידע ובהיסטוריית ההודעות.

המאפיין החדש הופך את החיפוש להודעה מנמען מסויים למשימה הרבה יותר קלה ופשוטה, המשולב במידע מפרופיל המשתמש השמור אצלנו בחשבון – מספר הטלפון, המייל ואפשרות לצ'יטוט מהיר במידה והוא מחובר.

כמובן, אי אפשר בלי גוגל פלוס, ולצד המידע של איש הקשר מוצג המעגל אליו הוא משויך או שאפשר לשייך אותו לאחד קיים. נוסף, אם לאיש הקשר יש חשבון בגוגל פלוס, המידע המוצג יתעדכן כל הזמן, כך שאם השתנה לדוגמה תמונת הפרופיל או המידע האישי, הוא ישתקף מיידית גם בפרופיל איש הקשר. ועדיין בגוגל פלוס, גוגל הוסיפה אפשרות לחיפוש קבוצות בתוך תיבת החיפוש. כאשר נקיש את המילה “:circle”, יושלם לנו אוטומטית הקבוצות שלנו מגוגל פלוס וכך ניתן לבצע חיפוש הודעות מיילים השייכים לקבוצה. אם נקליק על אחד מתמונות הפרופיל שיוצגו לנו, נגיע למסך פרופיל המשתמש החדש עם כל ההודעות והמידע הרלוונטי עליו.

המאפיינים החדשים החלו להיכנס לכל תיבות ה-Gmail בהדרגה, ואכן זוהי תוספת חשובה כשהכל נעשה בקלות ובמהירות כך שאנחנו בטוחים כי רבים ימצאו אותו מאוד שימושי במהלך היום יום.

קרא עוד:  בדרך לטלוויזיות: מה חדש ב-Android TV 10?

וידאו: מה קורה כאשר אנו לוחצים על "Send" ב-Gmail

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.