'אינסטגרם' (Instagram), יישום הצילום הפופלרי אומנם טרם עשה את דרכו בצורה רשמית אל 'גלאס' (Glass), המשקפיים החכמים של גוגל, ולצערם של רבים מהמאמצים המוקדמים כרגע אין דרך נוחה להחיל על התמונות את אפקט היישון שכל-כך אהוב על משתמשי הסמארטפונים.

אך יישום חדש למשקפיים, 'גלאס-א-גרם' (Glassagram) בא לפתור את "הבעיה" הזו. המפתח מאפשר למשתמשי המשקפיים אשר יורידו את היישום לבחור מבין מגוון מצומצם של פילטרים, הבעיה היא שהשימוש ב'גלאס-א-גרם' לא כל-כך ידידותי – היישום לא מתממשק עם יישום המצלמה הקיים ועל-מנת לערוך את התמונות יש "לשתף" את התמונות עם שירות הרשת של 'גלאס-א-גרם', להחליף את הפילטר הרצוי ולאחר מכן התמונות הערוכות נשלחות בחזרה, לפחות עד שגוגל יטמיעו את אפשרות עריכת התמונות גם במשקפיים כפי שהיא קיימת מגרסת האנדרואיד 4.1 ומעלה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.