בתחילת השנה הציגה חברת Giroptic מצלמה חדישה במיוחד, ה-Giroptic 360cam, שמתהדרת בזווית צילום פוטנציאלית של 360 מעלות ו-3 מיקרופונים מובנים. כעת ניתן להזמין אותה בהזמנה מוקדמת, תמורת מחיר של 500 דולר פלוס 50 דולר משלוח ברחבי ארה"ב, כאשר המשלוחים הראשונים צפויים להתחיל בימים הקרובים.

מדובר על מצלמה שמסוגלת לצלם סרטוני וידאו באיכות 2K ואף 4K ללא צורך בעיבוד דיגיטלי נוסף בעלת מנוע . ניתן לשלוט עליה מרחוק באמצעות אפליקציה לסמארטפון, ולשתף את הסרטונים ישר לאחר הצילום. בנוסף היא מכילה מצב של דילוג זמן שמאפשר צירוף של תמונות בודדות לכדי סרטון וידאו אחד ואופציה של burst mode לצילום תמונות מהיר בהפרשים קטנים זו מזו. כמו כן היא מסוגלת להתחבר ל-WiFi ולהזרים תמונות וסרטונים שהיא מצלמות בשידור חי.

באמצעות האפליקציה הייעודית, אגב, ניתן גם לחבר משקפי מציאות רבודה ולצפות בתמונות ובסרטונים בצורה יותר מקיפה ואיכותית וכן היא מוצעת עם מספר אביזרים נוספים לרכישה.

המצלמה החלה את דרכה כמיזם בפרויקט מימון המונים באתר קיקסטרטר והצליחה לגייס כמיליון וחצי דולר מכמעט 4,000 תורמים. אז מחירה של המצלמה עמד על כ-249 דולר לרוכשים כחלק מהקמפיין.

https://www.youtube.com/watch?v=NBojPSktU1k