ג'יגה-בייט (Gigabyte) הולכת וחודרת עם מותג המשחקים החדש יחסית שלה, AORUS, לכל היבט של השוק הזה, וב-CES 2019 היא אמורה לספק הצצה אמיתית רשמית ראשונה למסך הגיימרים שלה, למרות שהוא יושק בפועל כנראה לאחר התערוכה, לפחות לפי חשבון הטוויטר של הסניף הבריטי של המותג.

המסך, לפי החברה, הוא למעשה הפיסה האחרונה עבור מערך המשחקים של החברה, ותמונות מודלפות שלו כבר הופיעו לפני כחודשיים ב-Reddit, כשהן מציגות לראווה את העיצוב שלו שתואם כמובן למה שנדרש עבור שוק המשחקים – עם מסגרת ממש דקיקה, רגל גדולה ועם יכולת סיבוב על הציר ב-90 מעלות למצב עבודה אנכי.

אבל מה שיותר חשוב הוא שהמסך תומך בטכנולוגיית סנכרון התמונה FreeSync של AMD, שקצב הרענון שלו עומד עקב כך על 144 הרץ, ושהוא תומך ברחב פס של 10 ביט. מעבר לכך הוא אמור להציע תכונות ייעודיות לגיימירים כמו Aim Stabilizer כדי לייצב טוב יותר את הכוונת, Black Equalizer די להקנות לתמונה צבע שחור אמין ואחיד יותר, ו-Super Resolution. יש גם תאורת RGB מסביב למסך.

המסך כנראה יוצע בהתחלה בגודל של 27 אינץ', אך ייתכנו גדלים נוספים. כמו כן לא ברור האם הוא יוצע ברזולוציה של 4K בלבד. ההשקה בפועל, ב-16 בינואר.