אם ברשותכם iPhone 4, וחוששים מנעילתו אחרי השדרוג ל-iOS 4.3, יש לנו פתרון בשבילכם. בעוד כולם ממתינים לפיצוח של ה-Dev Team ואחרים לפריצת הגרסה האחרונה, ה-Gevey SIM יפתור לכם את רוב הבעיות כשתוכלו להשתמש בו לביטול הנעילה ב-iOS 4 בלי לחשוש, אם כי לא בצורה קבועה. מספר הצעדים (פירוט בהמשך) לא ידידותי ואף צולע הכוללים הפעלת טיסה, כיבוי המכשיר ועוד, ובנוסף תצרכו לחזור על כל השלבים בשנית במידה ותכבו את המכשיר  זאת עד למציאת פתרון קבע שלא ידרוש מאיתנו זאת. בנוסף תצטרכו לחתוך את קצוות ה-SIM שלכם כדי להתאימו למכשיר, שיש לציין כי מפעילות הסלול לא אוהבות זאת במיוחד.

הטורבו סים של Gevery לא זול ונמכר באתר applenberry תמורת 70$. הסים תואם לגרסאות של iOS 4 השונות (4.1–4.3) ולבעלי לגרסאות מודם מספר 1.59, 2.10, 3.10.1.  המלצתו לעניין היא לרכוש זאת רק אם אתם באמת זקוקים לשחרור הנעילה, אחרת עדיף להמתין לפתרונות יותר נוחים וזולים.

הוראות שימוש

1. כבה את האייפון
2. הדלק את האייפון ואל תעשה כ-ל-ו-ם עד שתופיע לך הודעה, לחץ על ACCPET.
3. לאחר מכן, יופיע באייפון שלך הודעה של "אין שירות". אל תעשה כ-ל-ו-ם עד שההודעה לא תתחלף לקו קליטה אחד.
4. כעת, פתח את האייפון. כנס לחייגן והקש את המספר 112 לפחות 2 שניות ואחרי זה תנתק.
5. כנס להגדרות ולאחר מכן הפעילו את מצב הטיסה מספר פעמים עד שתופיע לכם הודעה שהתחברתם לרשת הסלולרית שלכם.

קרא עוד:  אפל עדכנה את מערכות ההפעלה שלה, וזה מה שחדש
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.