גטר-טק הכריזה השבוע על סיום מהלך רכישת חברת Semaphore ותחילת פעילות עסקית בתחום התקשורת וטלפונית IP. פעילות התקשורת תנוהל בגטר טק ע"י חנוך פורת, שהיה הבעלים של חברת Semaphore.

במסגרת הפעילות תשווק גטר טק שתי קבוצות של מוצרים ושירותים: הראשונה, מכירות בתחום טלפוניית IP ו-VOICE OVER IP, לשיחות באיכות גבוהה בתוך הארגון ובין ארגונים. השנייה,  מכירת ציוד תקשורת ואבטחת מידע לרבות: נתבים, נתבים אלחוטיים, מערכות אבטחת מידע משולבות (UTM), תקשורת אלחוטית ומוצרים משלימים: כגון KVM (עכבר, מסך מקלדת אחת למספר מחשבים) שרתי מדפסות, מוצרי בלוטות' ועוד.

גטר טק תייצג בארץ את מיטב היצרנים בעולם בתחום התקשורת וטלפוניית IP וביניהן:

Digium: נחשבת למס' 1 בעולם בטכנולוגיית טלפוניית IP בקוד פתוח, בעלת נתח שוק של מעל 36% בצפון אמריקה.

Positron Telecom: חברה קנדית שמתמחה בפתרונות טלפוניה וביניהם מרכזיות שיכולות לנהל מ-4 עד 250 שיחות בו זמנית וכן מרכזיות שתומכות בוידיאו ובשיחות ועידה.

Escene: יצרן מכשירי קצה, המייצר טלפוני IP עבור מיטב המותגים בעולם כגון AEG וחברות רבות נוספות.

IOGEAR: חטיבה של חברת ATTEN שמתמחה ב-KVM ,ציוד פרפיראלי לרשתות ,מחשבים וטלפונים סלולאריים.

GAJshield: חברה הודית מובילה בתחום מערכות אבטחה לרשתות תקשורת. מוצריה מותאמים להחל מ- 20 ועד אלפי משתמשים.

Ruckus: חברה אמריקאית מובילה בתחום טכנולוגיית אלחוט.

DrayTek: חברה טאייוונית מובילה העוסקת בפתרונות תקשורת ואבטחת מידע לשוק ה- SMB  ו- SME .

קרא עוד:  דור חמישי? בסמסונג הצטרפו ל-LG בפיתוח 6G

שי טנא, מנכ"ל גטר-טק: "רכישת Semaphore הינה נדבך נוסף באסטרטגיית הצמיחה של גטר טק, שמטרתה להרחיב את סל המוצרים והשירותים שלנו ולבסס את מעמדנו כספקי פתרונות מחשוב ותקשורת מלאים, מקצה לקצה, למגזר העסקי בישראל. ייצוגן של חברות התקשורת הבינלאומיות המובילות על ידי גטר טק, מהווה תוספת נכבדה לרשימת החברות הבינלאומיות המיוצגות כבר על ידינו בישראל, ויהוו נכס אסטרטגי חשוב ומנוע צמיחה משמעותי עבורנו בשנים הבאות.

לדברי חנוך פורת, מנהל תחום תקשורת וטלפונית IP, בגטר טק, "שוק ה-IP צומח בקצב מהיר בכל העולם לאור החיסכון והייעול שטכנולוגיה זו מציעה. היקף המכירות בישראל בתחום זה הגיע השנה לכ- 40 מיליון ₪ וב- 2011 צפוי גידול של לפחות 50%. אנו נציע בשוק זה פתרונות מבוססי קוד פתוח שהם זולים עד 50% מפתרונות ממותגים כגון אוויה, סיסקו, פנסוניק ועוד. רמת מחירים זו תאפשר גם לעסקים קטנים ובינוניים להתקדם לעולם טלפוניית IP וליהנות מיתרונותיו. חדירת הקוד הפתוח במדינות המפותחות נעה בין 20-40%, כאשר בישראל היקף השוק נכון להיום הינו פחות מ-10%. על כן אני צופה גידול משמעותי – של מאות אחוזים – בתחום זה בישראל בשנים הקרובות".

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.