אוהבים לשתף תמונות בפייסבוק (Facebook), טוויטר (Twitter) או שירותי רשת חברתית אחרת? רוצים לשתף כמה וכמה קבצים בבת אחת, ולא משנה מה הם מכילים, ואפילו תערובת של תמונות עם שירים וכדומה? צריכים  להעביר לכמה גורמים מספר קבצי עבודה שמשקלם לא קל בכלל? והכי חשוב, רוצים לעשות את זה בקלות ובמהירות בסגנון של כל אתרי קיצור כתובות האינטרנט לסוגיהם?

אמרו שלום ל-ge.tt, אחד מאתרי שיתוף הקבצים הכי קלים והכי מהירים לשימוש שמציע, לפחות בינתיים, רישום בחינם ושירות בסיסי בחינם, ומעבר לכך, מאפשר ליצור כתובת מקוצרת לקבצים ולשתף אותם ישירות בטוויטר, פייסבוק או באמצעות דואר אלקטרוני, והכל בשתיים שלוש לחיצות עכבר.

GettMain

המסך הראשי מציע ליצור חשבון, ולאחר יצירתו התהליך פשוט מאוד: לוחצים על הכפתור Select Files, בוחרים את הקבצים שרוצים לצרף לכתובת המקוצרת, וזהו למעשה. השירות טוען את הקבצים אל קרביו במהירות ומיד לאחר מכן מציג את הכתובת המקוצרת ואת האפשרות לשתף את רשימת הקבצים ישירות, כמוזכר לעיל.

GettShare

כל מי שייכנס לכתובת הזו יוכל לראות את רשימת הקבצים כולה, ואם לא יהיה עומס על השרת הוא יכול אפילו לראות תמונות מוקטנות של הקבצים המוצעים. הוא גם יוכל להוריד את הקבצים, כשהוא בוחר מהרשימה רק את הקבצים שהוא רוצה. בעל החשבון מקבל באופן שוטף סטטיסטיקות לגבי כמות הצפיות ברשימת הקבצים כולה, בכל קובץ בנפרד וכן מספר הפעמים שכל קובץ הורד למחשבו של פלוני אלמוני.

ניתן ליצור כמה רשימות שרוצים, אפשר להיכנס אל כל אחת מהן בנפרד מהעמוד הראשי, ומתנאי השירות עולה שכרגע אין אפילו מגבלה על נפח הקבצים שניתן לשמור בשירות. המגבלה היחידה עבור השירות, שכאמור הבסיס שלו ניתן בחינם, היא שלאחר 30 ימים בהם לא תהיה כל גישה אל הקבצים, הם יימחקו מהשרת.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.