כל גיימר מתחיל ומתקדם יודע כי אחת הבעיות בהתמכרות למשחקים היא ההוצאה הכספית הכבדה הכרוכה בכך. העניין בא לידי ביטוי בשלטים ובמערכות חומרה שונות ומתקדמות על מנת להפוך את מחשב ה-PC למכונת משחקים מתקדמת. אפליקציה קטנה הזמינה למכשירי האנדרואיד מתיימרת להפוך את מכשיר האנדרואיד שלנו לבקר שליטה משחקים מתקדם דרכו נוכל לשלוט במשחקים במחשב ה-PC האישי שלנו ובכך לחסוך את הצורך ברכישת בקר משחק.

האפליקציה GestureWorks Gameplay מתפקדת כבקר שליטה למשחקים הניתנת להתאמה אישית על-ידי המשתמש. היא מאפשרת להציב כפתורים וירטואליים על גבי מכשיר האנדרואיד בהתאמה אישית, ובעדכון האחרון נוספה תמיכה גם במחשבי ה-PC מבוססי Windows אותה ניתן לחבר בעזרת התקן הבלוטות' במכשירים הנתמכים ובכך לשחק ישירות ממכשיר האנדרואיד על מחשב ה-PC. במילים אחרות – האפליקציה תתפקד למעשה כבקר משחקים מתקדם, דרכה נוכל לשלוט במשחקים המנוהלים במחשבי ה-PC.

בכך, מאפשרת האפליקציה להשתמש בטלפון הנייד או הטאבלט כבקר משחק לכל דבר ופותחת בפני חברים נוספים את האפשרות להצטרף למשחק. ייתכן כי הגיימרים הכבדים יעדיפו להישאר עם בקר המשחק הישן והטוב, אבל בתשלום של $15 כנראה שהעתיד הוא דווקא במסך המגע.

נציין כי ישנה אפליקציה נוספת, DroidMote, המאפשרת שליטה במשחקי PC דרך מכשיר האנדרואיד ואף מסוגלת לשמש כעכבר גם למערכות המבוססות על Linux. גם היא זמינה להורדה.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.