מיקרוסופט (Microsoft) ממשיכה לפנק את הגיימרים שתקועים בבית, הפעם עם משחק הפעולה החדש יחסית Gears 5 שיצא רק לפני כמה חודשים. החל מעכשיו ועד סוף יום ראשון (ה-12 באפריל), ניתן יהיה להוריד את המשחק ולשחק בו בחינם, הן בקמפיין לשחקן יחיד והן במצב מרובה המשתתפים.

המבצע תקף הן בקונסולת ה-Xbox One של והן במחשב האישי. באופן מפתיע, שחקני ה-PC מוזמנים להוריד אותו בחינם מהחנות של מיקרוספט (Microsoft Store) או מסטים (Steam), ובשני המקרים יוכלו לשחק בחינם. אולם בעוד שרכישת המשחק דרך סטים נותרה במחיר מלא של 59.99 דולרים, בחנות של מיקרוסופט וגם בקונסולת ה-Xbox ירד מחיר הרכישה למחצית (29.99 דולרים), אולי מתוך כוונה לשכנע שחקנים שירצו להמשיך ולשחק גם אחרי יום ראשון לרכוש את Gears 5 בהנחה משמעותית.

מעבר למגפת הקורונה, למיקרוסופט יש סיבה נוספת לקדם דווקא עכשיו את המותג: בסוף החודש הנוכחי (ה-28 באפריל ליתר דיוק) צפוי לצאת משחק האסטרטגיה Gears Tactics, שלוקח את המותג ממחוזות האקשן מגוף-שלישי לקרבות טקטיים מבוססי תורות. במיקרוסופט מבטיחים קמפיין של 40 שעות לפחות במשחק האסטרטגיה, וגם קרבות בוס ענקיים כראוי לסדרה.