אתר המכירות GearBest הודיע על שורה של מבצעי Flash Sales המציע עד 70% הנחה על מוצרים נבחרים. המבצעים יתקיימו החל מהיום ועד ליום ה', ה-15 לספטמבר כאשר בכל מספר שעות ישנו עדכון של המוצרים המוצעים בהנחה.

באתר מציעים מגוון מוצרים בחלוקה לפי גאדג'טים, טאבלטים, סלולר, אלקטרוניקה ועוד. ישנם מבצעים על מוצרים עד 0.99 דולר, 2.99, 5.99 ו-9.99 דולר וכן מוצרים שונים הנמכרים במחירים נמוכים מהרגיל.

כך לדוגמה, Redmi Note 3 Pro של Xiaomi מוצע ב-183.99 דולר, כרטיס זיכרון 32 ג'יגה-בייט של MIXZA נמכר בפחות מ-7 דולר, שואב רובוטי ILIFE V7S נמכר ב-20 דולר פחות, כך שמחירו עומד כעת על 142 דולר, מכונת גילוח KM-58890 מוצעת ב-22 דולר (כ-4 דולר הנחה) ועוד.

שימו לב כל המצבעים מסתיימים בהתאם למלאי המוגדר באתר, כך שלפני שאתם לוחצים ומאשרים את הרכישה יש לשים לב כי אכן המחיר שהובטח הוא זה שאתם משלמים. מלבד זאת אנו ממליצים לעשות השוואת מחירים לפני כן שכן לעיתים המבצעים מגלמים אחוזים בודדים של הנחות.

לעמוד המבצעים של GearBest

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.