חברת גרמין (Garmin) הכריזה היום על דגם מעודכן של צמיד הכושר שלה, ה-Vivofit 4, אשר מציע שני שיפורים עיקריים מדגם Vivofit 3 שהוצג לפני כתשעה חודשים בלבד.

הראשון הוא תצוגה צבעונית שפועלת תמיד (Always On), בניגוד לתצוגת השחור-לבן של הדורות הקודמים. באמצעות המסך החדש ניתן להתעדכן בנתונים על הפעילות הגופנית, לקבל התראות מהטלפון, עדכוני מזג אוויר, מספר הצעדים היומי ועוד. בנוסף מכיל הצמיד טכנולוגיה חדשה בשם Move IQ אשר מזהה אוטומטית מתי המשתמש מתחיל בפעילות גופנית, ומבצעת מדידות בהתאם.

Vivofit 4 מסוגל למדוד צעדים, מרחק, שריפת קלוריות, כמו גם לנטר את שעות השינה, אך ראוי לציין כי הוא אינו מכיל מד דופק. כמו כן, הצמיד עמיד בפני מים כך שניתן להתקלח או לשחות איתו.

השיפור השני ניכר בחיי הסוללה של הצמיד, וכאן מדובר על קפיצת מדרגה של ממש: בניגוד לסוללה של הדור הקודם שהחזיקה מעמד עד 5 ימים ללא הטענה, גרמין טוענת כי סוללת ה-Vivofit 4 מסוגלת להחזיק מעמד שנה שלמה ללא הטענה.

יתרון נוסף שמביא איתו ה-Vivofit 4 הוא מחיר זול יותר ב-20 דולרים מהדור הקודם: הצמיד החדש יעלה 79.99 דולרים ובשלב הראשון הוא יימכר בלעדית דרך אמזון (Amazon) ולאחר מכן בחנויות נוספות. הוא מגיע בצבעי שחור ולבן, אך ניתן לרכוש רצועות חליפיות תמורת 20 דולר.

קרא עוד:  באג השיקה 4 דגמים חדשים של פיטביט בישראל