חברת רונלייט, נציגת מוצרי Garmin בישראל הציגה את ליין המוצרים החדש שיושק בארץ בתחום הניווט. חברת Garmin האמריקאית היא חברת מוצרי הניווט בין הגדולות בעולם אשר חולשת על 33% מהשוק העולמי ו-50% מהשוק בארה”ב. לחברה מוצרים לתחום ניווט כביש, ניווט בספורט וכושר, ניווט בשטח ובתחום הטיסה והמרינה. החברה נמצאת בשוק ה-GPS כבר 21 שנים ומתמקדת רק בתחום זה ונחשבת ליצרנית הגדולה בעולם עם 85 מיליון יחידות אשר נמכרו מאז הקמתה.

רונלייט מייצגת את Garmin מזה כשנתיים וכעת היא מכניסה להילוך גבוה את שיווק המוצרים בישראל, כך אמר גיא דה פיצו'טו, מנכ"ל חברת רונלייט: “אנחנו שמחים לראות כי חברת GARMIN העולמית רואה בישראל כשוק בעל מאפיינים צמיחה בכל קטגוריות המוצרים בהם פועלת החברה . החברה בחרה להשיק מוצרים ושירותים חדשים בישראל וזאת בעדיפות על פני מדינות מובילות אחרות בעולם.”

"חברת GARMIN העולמית שמה לעצמה מטרה למצב עצמה כמותג מוצרי הFitness והניווט המוביל בישראל כפי שהחברה ממוצבת בשאר השווקים המרכזיים בעולם. בכוונת החברה לחדור עם כל קטגוריות המוצרים אותה מציעה GARMIN לשווקי הרכב , ביטחון , תעופה , שייט וספורט."

ניווט בכל מקום
המוצר הראשון שהוכרז הוא ה-Montana, מכשיר ניווט הכל באחד המיועד לניווט במספר סביבות (כביש, שטח וים) בעל מבנה מוקשח לעמידה בתנאי סביבה קשים אשר קיבל את תקן IPX7 העמיד להתזה וגשם. ה-Montana 600 בעל מסך מגע בגודל 4 אינצ', זיכרון פנימי של 3GB ומגיע עם מפת בסיס עולמית, מצפת ומד גובה. סוללת המכשיר מספקת עד 16 שעות עבודה וגם ניתן להשתמש בסוללות אצבע במקום, המספיקות ל-22 שעות. דגם Montana 650 גם מוסיף מצלמה 5 מגה פיקסל ואפשרות תיוג לפי מיקום בצורה אוטומטית.

קרא עוד:  תכירו: מותג האביזרים האירופאי טלור עושה עלייה

 

לרוץ עם השעון
לחובבי הריצה שבנינו Garmin מציעה שעון GPS מדגם Forerunner 610. השעון יחיד מסוגו בעולם בעל מסך מגע מלא המאפשר לספורטאים לקבל נתונים בזמן אמת כמו מרחק, קצב, דפיקות לב ועוד. את הנתונים תוכלו לנתח עם חיבור ל-Firstbeat Training Effect המודד את האימון ומספק נתונים לאימון טוב יותר וכן חיבור ל-Garmin Connect לשמירת הנתונים באינטרנט ושיתופם.

השעון ניתן לשימוש כשעון לכל דבר עם זמן סוללה של עד 8 שעות אימון בשימוש עם GPS או 4 שבועות במצב חיסכון עד לטעינה הבאה.

פקקים רבותי, פקקים
בתחום מכשירי הניווט הקלאסיים משיקה רונלייט מפות טופוגרפיות וקטוריות GARMIN TOPO הכוללות את מפת ישראל עם כ-65,000 נקודות עניין שונות כשבניהם גם פארקים, יערות קקל, שביל ישראל ועוד. יש לציין כי כרגע המפות בשפה האנגלית, והם מיועדות למספר מכשירי Garmin הנמכרים בארץ מדגמי Edge 650/750/800 ו-GPSMAP 62/78. החברה גם מכריזה על שירות תיקון ואחריות למשך 3 שנים למוצרי ה-NUVI וכן שנתיים אחריות לשעון Forerunner.

מוצרים חדשים בסדרות הם ה-2xxx המגיעים עם אנטנת TMC מובנית במכשיר ומספקים מידע על מכמונות מהירות, תמיכה Photo Real Junction View, המספק תמונה בזמן אמת של הכביש ומפות כלל עולמיות. בהקשר לכך, שירות חדש של רונלייט בארץ הוא שירות דיווחי תנועה בזמן אמת למגוון מכשירי NUVI הפועל באמצעות מקלט TMC.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.