חברת GARMIN הכריזה על סדרת Fēnix 6, הדור הבא של שעוני ה- Multi-sport החכמים והמתקדמים של החברה, שפותחו ויוצרו, בשיתוף פעולה עם ספורטאים, במטרה להיות השעונים האולטימטיביים לשימוש בשטח, אבל לא רק.  כל השעונים בסדרת ה- Fēnix 6, המגיעים במגוון רחב של גדלים ורמות גימור שונות, מציגים ביצועים יוצאי דופן, שורת תכונות פורצות דרך וחיי סוללה ארוכים במיוחד.

Fēnix 6 המעוצבים ועתירי הטכנולוגיה תוכננו כך שיתאימו לכל פעילות, לכל אתגר ולכל אורח חיים. עם מסך גדול יותר ומשקל קל יותר משל דגמים קודמים, מד דופק מובנה, המאפשר מדידה של דופק גם בשחייה, מד רמת חמצן בדם, Pulse Ox2, חיישן GPS משולש מובנה, מתח (Stress), מגוון פרופילי פעילות מוגדרים מראש, התראות חכמות, מד ניצול אנרגיה, מדדי ביצועים, האזנה למוזיקה ללא צורך בטלפון נייד באמצעות יישום GARMIN Music (בדגמים תומכים), תשלום ללא צורך בארנק באמצעות יישום GARMIN Pay (במדינות תומכות) ועוד, יוכלו ספורטאים בכל הרמות לתכנן ולבצע באופן חכם ויעיל יותר את שגרת האימונים שלהם.

עוד מצוידים Fēnix 6 גם ביישום PacePro, לתכנון חכם של אסטרטגיית הריצה של המשתמש, מעקב אחר קצב הריצה וניהול נכון של האנרגיה בעת האימון. בכדי לאפשר קיום של שגרת האימונים בכל זמן ובכל מקום, כוללים השעונים מגוון רחב במיוחד של מפות, לרבות מפות סקי, פעילות בשטח וטיפוס. כמיטב המסורת של GARMIN, גם בסדרת ה- Fēnix 6 שילבו בחברה את יישום ה- Safety & Tracking המאפשר שליחת התראת מצוקה ומיקום לאיש קשר נבחר, מוגדר מראש, במקרה של נפילה או כל צרה. לצד תכונות ה- Multi-sport המתקדמות, יבטיחו השעונים החדשים בסדרת ה- Fēnix 6 להשאיר את המשתמשים מחוברים, באמצעות התראות חכמות על דואר אלקטרוני, הודעות טקסט, WhatsApp ועוד, עם ממשק מלא בעברית ואחריות לשנתיים לשעונים הנמכרים בישראל, בייבוא רשמי על ידי הנציגה – חברת Ronlight Health.

קרא עוד:  עוד לפני ההשקה הגלובלית: עוד עדכון גדול ל-Mi Watch
Image result for Fēnix 6

Fēnix 6X Pro Solar שעון הספורט החכם הראשון של GARMIN הכולל טעינה סולארית, המתאפשרת הודות ל- Power GlassTM – עדשת טעינה סולארית שקופה, המנצלת את אנרגיית השמש כדי להאריך את חיי הסוללה. המשתמשים ב- Fēnix 6X Pro Solar ייהנו מחיי סוללה של עד 120 ימי שימוש רצופים במצב Battery Saver (ועד 21 ימים רצופים במצב שעון חכם ועוד 3 ימים נוספים הודות לטעינה הסולארית), ממגוון יישומי אימון מתקדמים, מפות צבעוניות, יישומי מוסיקה (דוגמת Spotify ו- Deezer) ועוד.

דגמי שעוני ה- Fēnix 6 Pro וה- Fēnix 6 Sapphire מציעים את כל התכונות המתקדמות של סדרת ה- Fēnix, לרבות יישומי האזנה למוסיקה ישירות מהשעון (בחלק מהדגמים), בשעונים מעוצבים ומתקדמים בעלי תצוגה איכותית בגודל 1.2", 1.3 או 1.4", המתאימה לשימוש בכל תנאי התאורה ומזג האוויר, בפנים או בחוץ, וגדולה בעד 35% מדגמי Fēnix קודמיםכל מגוון הדגמים בסדרה מציע גם מגוון אפשרויות התאמה אישית, הודות לעיצוב  QuickFit, המאפשר החלפה קלה ונוחה של רצועות השעון. 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.