Garmin watch fenix 5 שעון ספורט חכם

Garmin הכריזה היום בתערוכת CES שמתקיימת מידי שנה בלאס ווגאס, על סדרת שעוני fēnix 5 שכוללת 3 דגמים Fenix 5, Fenix 5S ו–Fenix 5X. הסדרה החדשה ממשיכה את העיצוב ההרפתקני של סדרת שעוני המולטיספורט של Garmin. סדרת השעונים החדשה צפויה להגיע לישראל בתחילת חודש אפריל ותימכר ברשתות השיווק המובילות.

Fenix 5S הינו שעון קל יותר, נקי יותר וקטן יותר מאשר הדגמים הקודמים. Fenix 5X , כמו שעוני Fenix האחרים, עשיר במאפיינים מובנים מראש ומוכן לקחת על עצמו כל הרפתקה בהקפדה על עיצוב. כל דגמי Fenix 5 ניתנים לענידה 24/7 ולפעילות יומיומית, בעלי חיי סוללה ארוכים במיוחד. הסדרה כוללת שיפור שביצעה Garmin בטכנולוגית קצב לב מפרק היד למדידת קצב לב מדוייקת וכן שורה של תכונות באמצעותן המשתמשים יכולים לעבור בקלות מסגנון אחד של שעון בסדרה לאחר. בכל 3 הדגמים ניתן להחליף בין רצועות עור, מתכת מסוגננות או סגנון סיליקון ספורטיבי. מדובר במעבר פשוט שנעשה בתוך שניות וללא עזרים חיצוניים. זאת הודות לטכנולוגית ה- QuickFit . החדשה שעון ה- Fenix 5 החדש, מאפשר למשתמשים לענוד שעון שמחמיא ומתאים לסטייל האישי שלהם לצד המאפיינים והפונקציונאליות שלו.

באמצעות התממשקות למכשיר הטלפון הנייד, שעון ה Fenix 5 מתפקד גם כשעון חכם המסוגל לקבל התראות, הודעות ועדכונים נוספים מהטלפון הנייד ולהציגם על גבי המסך והכל בתמיכה מלאה בעברית. כמו כן, Fenix 5S ייקח חלק בטקס פרסי החדשנות בקטגוריית טכנולוגיות לבישות שמתקיים במסגרת התערוכה בווגאס. המוצרים שנבחרו לצדו, ישפטו על ידי פנל דגול של מעצבים תעשייתיים עצמאיים, מהנדסים עצמאיים ועוד אשר יבחנו עיצוב ותכנון הנדסאי יוצא דופן ומצטיין בקרב צרכני מוצרי אלקטרוניקה מבין 28 קטגוריות מוצרים.

"לאחר שנים בשוק פריטי הלבוש, Garmin יודעת כי ישנם סוגים שונים של ספורטאים והרפתקנים וזו הסיבה לכך שעצבנו את סדרת שעוני Fenix 5 באופן כזה שתוכל להתאים לכל גודל כף יד ולכל סוג אימון," ציין דן ברטל, סגן נשיא מכירות העולמי של חברת Garmin. "זוהי הפעם הראשונה שGarmin יצרה מגוון גדלים עבור מוצר וכעת המשתמשים כבר לא צריכים לבחור בין מאפייני שעון לגודל שמתאים להם".

Fenix 5 , שגודלו 47 מ"מ, הנו קומפקטי יותר מאשר דגמים קודמים כמו Fenix 3HR, אך עדיין ארוז עם אותן תכונות Multisport . כל דגמי Fenix 5 החדשים זמינים במגוון צבעים, גימורים ואביזרים , מה שהופך את טכנולוגית QuickFit החדשה כתוספת נהדרת. משתמשים יכולים לשלב ולהתאים בין מבחר רצועות עור, מתכת או סיליקון ולהחליף ביניהם בקלות רבה.

Fenix 5S הוא שעון אלגנטי וקטן יותר ועוצב עם דגש על מאפיינים נשיים . גודלו 42 מ"מ, הוא קטן ונוח למפרקים קטנים במיוחד, מבלי להתפשר על שום מאפייני Multisport. Fenix 5S זמין בצבעי כסף עם רצועה לבנה, טורקיז או רצועת סיליקון שחורה עם עדשת זכוכית מינרל. 5S Fenix בעל עדשת ספיר עמידה בפני שריטות, וזמין בשחור עם רצועה שחורה, שמפניה עם רצועת זמש אפורה ועמידה במים ובצבע שמפניה עם רצועת מתכת. יחידות Fenix 5S ספיר מגיעות גם עם רצועת סיליקון נוספת עם טכנולוגית ה- QuickFit.

בשעון Fenix 5X שגודלו 51 מ"מ, מוגדרות מפות לרכיבה על אופנים ומאפייני לוויינים נוספים כגון מסלול ריצה מעגלי ומסלול רכיבה מעגלי. באמצעות מאפיינים אלו משתמשים יכולים להזין את המרחק אשר הם מעוניינים לרוץ או לרכב, והשעון יציע להם מסלולים מתאימים ע"פ בחירתם. במהלך פעילות גופנית, יוכלו המשתמשים לקבל הכוונה בנוגע לפניות צפויות. הודעות אלו יוצגו כבאנרים על מסך השעון ובכך למשתמשים תהיה אינפורמציה נוספת בנוגע לתווי המסלול. בנוסף, משתמש Fenix 5X יוכלו להשתמש בתכונת המפה "around me" כדי לראות נקודת דרך, נקודות עניין כך שהמשתמשים יהיו מודעים יותר לסביבה הקרובה.

המשתמשים יכולים להגדיר את Fenix 5X שלהם, לראות שכבות נתונים על מסכי מיפוי, לראות ולהדגיש מידע חשוב מבלי לעבור מסכים בזמן פעילות. Fenix 5X זמין עם עדשת ספיר אשר עמידה לשריטות. כל הדגמי Fenix 5 החדשים מגיעים מראש עם סל הכלים המלא של ה Multisport לריצה, הליכה, שחייה, רכיבה על אופניים ועוד, כל המאפיינים שהפכו את מותג ה- Fenix לאחד מפריטי הלבוש הנמכרים ביותר של Garmin.

גיא דה פיצ'וטו מנכ"ל רונלייט דיגיטל יבאונית Garmin בישראל אמר כי " Garmin הוא המותג המוביל בקטגוריית שעוני הספורט והשעונים החכמים בישראל. אנו שמחים כי חברת Garmin העולמית מעריכה את השוק הישראלי וביצעה את כל ההתאמות בכדי שהשעון יתמוך בצורה מלאה בשפה העברית".

בין אם המשתמשים הם במהלך טיול או סתם בחדר הכושר, טכנולוגית קצב הלב של Garmin המשופרת מעניקה למשתמשים מידע 24/7 על ניטור קצב הלב, ללא צורך ברצועת החזה. בנוסף, בכל שלושת דגמי ה- Fenix 5 יש מודלי מעקב פעילות יומית, כך שהמשתמשים יוכלו לענוד את ה- Fenix שלהם בתור שעון יומיומי וככלי אימון מחוספס. בשעונים קיימות תכונות ניווט מובנות, כולל מצפן 3 צירים, גירוסקופ מד גובה ברומטרי, כמו גם תמיכה ב- GPS ו-GLONASS אשר מאפשרות לעקוב בסביבות מאתגרות יותר מאשר ב- GPS בלבד. משתמשים יכולים גם לשמור את הנתונים הסטטיסטיים במכשיר שלהם באמצעות יישומון / פטנט ביצועים שמראה מצב אימון, עומס אימון ועוד.

בנוסף לתכונות multiport, ה-Fenix 5 , Fenix 5S, Fenix 5X, יכולים להתפאר במגוון רחב של תכונות כאשר יחד עם טלפון חכם תואם, משתמשים יכולים לקבל שיחות, טקסט והתראות דוא"ל ישר אל פרק היד שלהם ובתמיכה מלאה בעברית. כל דגמי ה- Fenix 5 תואמים IQ Connect (אנשי קשר) כך שמשתמשים יכולים להתאים אישית את שעונם עם אפליקציות, פטנטים, נתונים אישיים ולצפות בתמונתם. כדי לקחת את זיהוי הפנים צעד אחד קדימה, שעוני ה- Fenix 5 מתואמים עם אפליקציית face it, כך שמשתמשים יכולים להגדיר את התמונה האהובה עליהם על גבי השעון.
דגמי ספיר מופעלים באמצעות wi-fi, כך שמשתמשים יכולים להתחבר לרשת הביתית שלהם באמצעות השעון ולהעלות נתונים אוטומטית דרך Garmin Connect כאשר המשתמשים בטווח קליטה.

כל אחד מהדגמים החדשים של Fenix 5 הוא עם דרגות עמידות למים ל-100 מטרים. הסוללה של Fenix 5 יכולה להחזיק מעמד עד שבועיים במצב של smartwatch ו עד -24 שעות במצב GPS. הסוללה של Fenix 5S יכולה להחזיק מעמד עד 12 ימים במצב של SmartWatch ו -20 שעות במצב של GPS. הסוללה של Fenix 5X יכולה להחזיק מעמד עד 8 ימים במצב smartwartch ועד 13 שעות במצב GPS . משתמשים יכולים לנצל את מצב החיסכון באנרגיה בכדי להאריך את חיי הסוללה אף יותר.

Fenix 5 הוא השעון האחרון בקו שעוני המולטיספורט המתרחב של Garmin, אשר מתמקד בפיתוח טכנולוגיות וחידושים כדי לשפר את חוויות הספורט של המשתמשים. בין אם הליכה, ציד, משחקי "חפש את המטמון" , גולף, או תקשורת לוויינית. באמצעות התקנים חיצוניים Garmin הופכת כלים חיוניים עבור חובבי פעילות חיצונית בכל הרמות.

*הודעה לעיתונות