בדרך כלל כשמוצאים חבילות משחקים מיוחדות, בהן בעיקר מיועדות למחשבי PC, גם אם לא רק. חבילות מיוחדות שמיועדות למחשבי מקינטוש בלבד הן משהו נדיר. אבל, עם החזרה של רבים ללימודים בסיום הקיץ הצליח אתר המשחקים המקיף GameZebo להרכיב בדיוק את זה: חבילת משחקי Mac מעניינת. התרומה מהרוכשים מיועדת לצדקה.

לא מדובר כמובן בחברה הראשונה שמעודדת את הקונספט, וגם חברת EA מפעילה שירות דומה כרגע הנקרא Humble Origin Bundle. בתשלום לפי בחירה מקבלים שני משחקים (X3: Albion Prelude ו-Pride Of Nations), ובתשלום שעולה על המחיר הממוצע (שעומד בעת כתיבת שורות אלו על קצת יותר מ-6 דולרים), כבר מקבלים חבילה מגוונת של שישה משחקים.

המשחקים שתוכלו למצוא בתרומה של מעל למחיר הממוצע הם: X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, Pride Of Nations, Capitalism 2, Hearts Of Iron 2 Complete, Flatout 2. מדובר במחיר יוצא דופן למשחקים אלו, ואם אתם בעלי מקינטוש שרוצים להשלים את אוסף המשחקים שלהם, מומלץ לקנות את החבילה בידיעה שהכסף הולך לצדקה ועושים במקביל עסקה משתלמת.

GAmezabooX

בעת הרכישה בוחרים לאיזה ארגון צדקה מעוניינים לתרום (World Wildlife Fund, Child's Play, Creative Commons) וכן בוחרים את גובה התרומה שמעוניינים. בכל מקרה, שני הצדדים מרוויחים.