גוגל (Google) הציגה את GameSnacks, פרויקט חדש שפותח תחת סדנת המוצרים הניסיוניים של החברה Area 120 המציע מספר משחקים קלילים למשחק דרך הדפדפן בטלפון, בטאבלט או במחשב.

GameSnacks מתקיים בשיתוף מספר חברות פיתוח בתחום וכולל נכון לעכשיו שישה כותרים שונים, כאשר המשותף לכולם שהם פועלים בטכנולוגיית HTML5 ואינם דורשים התקנת אפליקציה חיצונית. בשל כך הם יכולים לפעול גם במכשירים דלי משאבים וגם כאלה המחוברים לרשת בתקשורת דור 2.

GameSnacks Gojek.jpg

כך לדוגמה, המשחק המכונה Tower מסוגל לפעול במכשירי לו 1 גיגה-בייט זיכרון עבודה בלבד ועם חיבור דור 3. בחברה אומרים כי טעינת משחק ממוצע ב-GameSnacks לוקחת כ-12 שניות בלבד במכשירים חלשים או שניות בודדות במכשירים חזקים.

בין היתר מוצעים משחקי קז'ואל פשוטים וקלים למשחק המתאים בדיוק לרגעים בהם צריך להעביר כמה דקות כמו בהמתנה לתור או בעמידה בתחנת האוטובוס. התפעול של המשחקים מתבצע במסך המגע, כאשר ברובם נדרש שימוש רק בלחיצה בודדת או במחשב בשימוש העכבר. עם זאת, אין אפשרות לשמור התקדמות במשחק וכל טעינה חוזרת לנקודת ההתחלה.

כל המשחקים זמינים כאן, רק היזהרו – זה ממכר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.