המפיצה Square-Enix שחררה סרטון משחקיות ראשון של הכותר Marvel's Avengers וכן פרטים נוספים אודות סגנון המשחק, כמו המערכה לשחקן יחיד לצד מצב המשחק המקוון המאפשר לשחק באופן משותף ועוד.

מוקדם יותר השנה, כחלק מהחשיפה של המשחק באירועי E3, שוחרר סרטון עלילתי המציג את סיפור המסגרת של המשחק – כאשר פיגוע שבוצע במהלך חגיגות ה-A-Day הביא למותו של קפטן אמריקה ולחורבן של חלק מהעיר סן פרנסיסקו. באי הכנס זכו להצגה של המשחקיות מאחורי דלתיים סגורות ואילו כעת שיחררה החברה סרטון משחקיות ראשון.

הסרטון מציג משחק פעולה מגוף שלישי כשהוא לקוח מקטע ההדרכה הראשוני של המשחק (Toutrial) אשר מלמד את השחקן כיצד לשלוט בדמויות השונות של הנוקמים כמו ת'ור, איירון-מן, קפטן אמריקה ועוד. לכל דמות ישנה התקפה קלה, כבדה וכן יכולת מיוחדת הנטענת עם הזמן ומאפשרות להילחם בגלים של אויבים שונים בין אם מדובר בחיילים, ארכי-נבלים או רובוטי ענק.

למרות שהשליטה הבסיסית זהה, כל דמות מעניקה הרגשה מעט שונה. כך לדוגמה, איירון מן יכול לעוף ולתקוף מהגובה, קפטן אמריקה מציע יותר יכולות אקרובטית וקרב צמוד והענק הירוק הוא טנק שאינו ניתן לעצירה.

כחלק מ-Marvel's Avengers ישנן גם אירועי זמן מהיר (Quick Time Events), בהן יש ללחוץ על לחצן שמופיע על המסך במהירות כדי לגרום לפעולה מסויימת להתרחש. עם זאת, המפתחים של המשחק ציינו כי הדבר אינו נפוץ ונעשה שימוש במנגנון זה רק כאשר יש צורך ליצור סצנות קולנועיות יותר.

מעבר לסרטון ניתנו גם פרטים נוספים אודות אופי המשחק ב-Marvel's Avengers. זה ישלב אלמנטים של משחק מקוון עם מערכה לשחקן יחיד. עם ההתקדמות במשחק נפתחים 'אזורים' אשר כוללים משימות אשר מקדמות את העלילה והן משוחקות על ידי גיבור אחד ומיועדות לשחקן יחיד ובמקביל אליהן יהיה ניתן גם לבחור במשימות מקוונות של 'אזור מלחמה' בעלות אופי פתוח יותר ומאפשרות לשתף פעולה עם שחקנים וגיבורים נוספים, אשר סיום שלהן מאפשר להרוויח: נקודות ניסיון, ציוד נוסף, תלבושות וכו'.

המפתחים מציינים כי Marvel's Avengers יזכה לעדכונים שוטפים אשר יוסיפו אזורים נוספים, קווי עלילה וגיבורים חדשים, אלה יוצעו להורדה בחינם. בחרה מציינים עוד כי המשחק כן יכלול חנות המאפשרת לרכוש תלבושות, אלה יציעו שינוי חזותי בלבד ואינן ישפיעו על אופי המשחק.

Marvel's Avengers מפותח על ידי Crystal Dynamics ו-Eidos Montreal ויגיע אל קונסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One ולמחשב האישי ב-15 במאי 2020.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.