אם מהירות וחוויות נהיגה הן הקטע שלכם, כנראה ותמצאו עניין רב בהשקה העתידית של GT Racing 2, סימולטור מירוצי המכוניות המציאותי ביותר שקיים עבור סמארטפונים וטאבלטים. השבוע מפרסמת Gameloft, המפתחת בעיקר משחקים עבור טלפונים סלולריים, טריילר המספק הצצה לגרסתו השנייה של הסימולטור המצליח. תחת הכותרת "חווית הרכב האמיתית" מציגה החברה קטעים מרהיבים הכוללים בעיקר את כיכובם של דגמי מרצדס.

משחק המירוצים יהיה מיועד עבור מערכות ההפעלה iOS ו-Android ועומד לספק חווית נהיגה בלמעלה מ-67 דגמי מכוניות מ-35 יצרניות שונות, ביניהן גם חברת מרצדס שחתומה על שיתוף פעולה עם Gameloft. מסלולי המירוץ, גם הם, מסלולים אמיתיים הקיימים במדינות שונות בעולם, ובנוסף למצב נהיגה יחיד, צפוי גם מצב מרובה משתתפים.

1278125_168878733303200_519081706_oגרסתו הראשונה של GT Racing, ששוחררה לראשונה באוקטובר 2011,  נחלה הצלחה רבה בקרב המשתמשים, זאת לאור הביצועים הגראפיים היוצאים מן הכלל, דגמי המכוניות והמסלולים האמיתיים וכן בשל העובדה כי האפליקציה הוצעה להורדה ללא עלות.

גם הגרסה השנייה תוצע ללא עלות לשתי מערכות ההפעלה, היא תשוחרר בהמשך 2013, אם לסמוך על הבטחתה של Gameloft – עוד בסתיו הקרוב.

 

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.