ימים ספורים לאחר ההכרזה על Galaxy Watch Active 2, חשפה סמסונג (Samsung) גם את מהדורת Under Armour, ששמועות לגביה כבר צצו בשבוע שעבר.

סמסונג בחרה לחשוף את המהדורה המיוחדת בעת ההכרזה על מכשירי ה-Galaxy Note 10. מדובר בדגם דומה ל-Galaxy Watch Active 2 הזמין בגודל 40 מ"מ בצבע אלומיניום שחור עם רצועה בצבע אפור או 44 מ"מ עם רצועה בצבע שחור וחותמת הלוגו "UA" המוטבעת סמוך לאבזם.

מלבד הצבעים, מהדורת Under Armour מגיעה עם אפליקציית MapMyRun המספקת מעקב מלא אחר פעולות ספורט, וזה כולל 6 חודשי חברות חינם במועדון Under Armour MVP. יתרה מכך, שעון ה-Galaxy Watch Active 2 יוכל להתחבר בבלוטות'  לנעלי Under Armour HOVR, ולעקוב אחר נתונים נוספים שהנעליים מסוגלות לספק כמו צעדים, מרחק, קצב הליכה/ריצה ועוד. כל הנתונים ישוכללו לאפליקציה שזו תציע גם דרכים לשפר את האימונים.

שאר המפרט זהה ל-Galaxy Watch Active 2 המקורי כמו מסך 1.2 או 1.4 אינץ' מסוג AMOLED המוגן עם זכוכית Gorilla Glass DX. שבב Exynos 9110 עם זיכרון עבודה של 768 מגה-בייט, קישוריות Bluetooth 5.0 ו-WiFi, GPS ו-NFC. יש גם חסינות למים ואבק IP68 עד לעומק של 50 מטרים וכן חיישן אקו-לב (ECG) לצד מד דופק.

מהדורת Under Armour תוצע במחיר התחלתי של 279 דולרים, או 309 דולרים לדגם הגדול.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.