גלקסי S8

אחרי שסמסונג (Samsung) שחררה את עדכון האנדרואיד 10 (Android 10) למכשירי הדגל האחרונים שלה וגם עבור דור אחד אחורה, עכשיו זה כבר וודאי כי מי שלא יזכה לעדכון אלו דגמי ה-Galaxy S8 ו-Galaxy Note 8.

האישור הגיע ל-SamMobile מפי גורם רשמי בחברה הדרום קוריאנית וכי זוג המכשירים שהושקו ב-2017, קיבלו את סבב התחזוקה המקובל אצל החברה למשך שנתיים של עדכונים. כזכור, שני הדגמים הגיעו בהשקה עם גרסת האנדרואיד 7 ('נוגט') ולאחר מכן עודכנו לגרסת האנדרואיד 8 ('אוראו') ולבסוף לאנדרואיד 9 ('פאי').

ייתכן כי סמסונג כן תשחרר עדכוני אבטחה שונים עבור ה-Galaxy S8 ו-Note 8 בהתאם לנדרש, שכן אלו עדיין נחשבים לדגמים פופולריים. עם זאת, מעבר לכך היא לא צפויה לספק עדכון גדול כמו ממשק ה-One UI 2.0 שהגיע עם העדכון שלה לאנדרואיד 10.

Galaxy S8 היה למכשיר הראשון של סמסונג שהציג מסך מלא וגולש לצדדים כסטנדרט. הוא הגיע קצת לאחר פרשת ה-Note 7 המתפוצץ ולמרות זאת נראה כי הפרשה נשכחה מהר למדי שכן. סמסונג גם הציגה בו חידושים נוספים כמו כפתור ייעודי למסייעת ביקסבי (Bixby) שלה והוא גם המכשיר הראשון שהוסר כפתור הבית הפיזי בחלק התחתון לטובת כפתורים וירטואליים כחלק ממשק המשתמש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.