בשבוע האחרון סמסונג (Samsung) פרסמה את רשימת המכשירים שיעודכנו לגרסת ה-Android 10 במספר אזורים בעולם, כולל בישראל. מכך עולה כי יש רשימה לא קטנה של מכשירים שלא יעודכנו.

בין המכשירים שלא צוינו ברשימה של סמסונג היו גם זוג מכשירי הדגל של סמסונג שהושקו ב-2017, ה-Galaxy S8 ו-Galaxy Note 8. אלה כזכור הושקו עם אנדרואיד 7 Nougot עם הממשק המותאם של סמסונג וקיבלו את עדכון ה-Oreo. כמובן, שגם כל סדרות המכשירים שהושקו לפני כשנתיים ויותר לא יעודכנו, כמו A3, A5, A7 או J3, J5, J7.

סמסונג הבטיחה בעבר שנתיים של עדכונים למכשיריה, וזה פחות או יותר לוח הזמים שהיא עומדת בו. Android 10 טרם הגיע למכשיריה וכי הדגמים הראשונים שיקבלו זאת הם Galaxy S9 ו-S10 לצד Note 9 ו-Note 10 וזה יקרה רק בחודש הבא.

בהמשך יעודכנו גם סדרות ה-A כמו Galaxy A80 בחודש מרץ, Galaxy A7 ו-A9 לצד A50 ו-A70 בחודש אפריל. עוד יעודכנו Galaxy A10, A20 והטאבלטים Galaxy Tab S5e ו-Tab A של 2019.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.