גלקסי אס 7

מכשירי הדגל החדשים של חברת סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S7 ו-Galaxy S7 Edge, הושקו רק בתחילת השבוע בברצלונה וכבר זמינים להזמנות מוקדמות ברחבי ארה"ב. עם זאת, בישראל הם עדיין לא זמינים להזמנה מוקדמת, אך מחירם הרשמי כבר פורסם.

עוד בנושא:

בשביל לשים את היד על Galaxy S7 בקניה מהיבואן הרשמי תצטרכו להיפרד מכ-3,700 שקלים, ועבור ה-S7 Edge תשלמו כ-4,200 שקלים, יקר יותר מהמחירים בארצות הברית (ראו בהמשך). בנוסף, בארץ משקפי ה-Gear VR לא יינתנו בחינם לרוכשים, אלא יימכרו במחיר של 150 שקלים ללקוחות המוקדמים, ו-600 שקלים לאחר ההשקה הרשמית.

המפעילה הסלולרית T-Mobile מציעה כבר עכשיו לאמריקאים לרכוש את המכשירים החדשים תמורת 670 דולר עבור ה-S7, או 27.92 דולר לחודש במשך שנתיים, ו-770 דולר עבור ה-Edge, או 32.5 דולר למשך שנתיים. אנשים שיזמינו את המכשירים כבר עכשיו יקבלו בחינם את משקפי ה-Gear VR שהושקו עם המכשירים, במקום לשלם עליהם 99 דולר לכשייצאו רשמית לשוק.

בנוסף יקבלו המזמינים שישה משחקי מציאות רבודה, כמו גם מנוי לנטפליקס למשך שנה אחת בחינם. המחירים הללו, כאמור, כוללים רק את התשלום הבסיסי על המכשיר (לא כולל מס מקומי, שיכול להגיע לכ-9 אחוזים מהסכום). כמו כן, מחיר החבילה הסלולרית של חברת T-Mobile לא נכלל במחיר שצויין.