סמסונג (Samsung), כך מתברר, לא מתכוונת לוותר על גרסאות המיני למכשירי ה-Galaxy שלה. אישור לדבר ניתן למצוא באתר התוצאות של אפליקציית המבדקים הגרפית GFXBenchmark. בתוצאות שאוגר האתר הופיעו השבוע פרטים מלאים מדי של בדיקות שבוצעו של מכשיר בשם SM-G9198 שמידותיו קטנות לעומת זוג ה-S6 החדשים. התוצאות ציוצו לטוויטר בידי משתמש בשם tjb007.

כפי שאפשר לראות הטלפון מציע מסך בגודל 4.6 אינץ' ברזולוציה של ,1280×768 פיקסלים בחבד, והוא מבוסס על מעבד שש ליבות של Qualcomm במהירות 1.8 ג'יגה-הרץ שהוא ה-Snapdragon 808. השבב הגרפי הוא ה-Adreno 418, גם כן של קוואלקום (Qualcomm).

המכשיר הנבדק צויד בגרסה 5.1.1 של אנדרואיד והוא כולל 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. המצלמה האחורית מצוידת ביישן 16 מגה פיקסל והקדמית עם 5 מגה-פיקסל.

סמסונג לא אישרה עדיין באופן רשמי שהיא מתכוונת להשיק גרסת מיני ל-Galaxy S6, וכן לא ידוע מתי הוא יגיע לשוק, אבל כנראה שזו אכן רק שאלה של זמן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.