מכשיר ה-Galaxy S6 Edge עוד לא יצא רשמית לשוק, אבל כבר הועמד במבחן החביב על כל צופי הרשת – מבחן ה"slam test" במסגרתו נזרק המכשיר לרצפה ונמדדת מידת הישרדות שלו.

החדשות הטובות הן שה-Galaxy S6 Edge שורד ובאופן מרשים בנפילה – הוא הוטח כמה וכמה פעמים ברצפה קשה ולא נראה כאילו ספג נזק חיצוני כלשהוא. שתיים מהנפילות היו אפילו חזיתית עם המסך כלפי מטה. יחד עם זאת גולשים מקפידים להבהיר כי ייתכן והתוצאות הושפעו על ידי זווית הנפילה או קומפוזיציית הרצפה. כמו כן יש כאלו שטוענים כי הסרטון "טופל" בצורה כזו או אחרת כדי להראות שהמכשיר חסין יותר ממה שהוא.

כזכור, למכשיר מסך גולש משני הצדדים, כך שהסיכון לשבר במסך הוא גדול עוד יותר מכל מכשיר אחר. כך או כך, אם כבר הצלחתם להניח את ידיכם על אחד כזה, לא היינו ממליצים לנסות זאת בעצמכם.

Samsung Galaxy S6 Edge

מכשיר ה-Galaxy S6 Edge של סמסונג שהוכרז במרץ 2015 מציג לראשונה מסך גולש (קמור) משני הדדים בגודל 5.1 אינץ' ועיצוב מתכתי. למכשיר מסך ברזולוציית 2K, שבב מתומן ליבות Exynos 7, זיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי החל מ-32 ועד 128 ג'יגה-בייט ללא אפשרות הרחבה. בגבו מצלמה 16 מגה-פיקסל עם ייצוב תמונה אופטי, סוללה בהספק של 2,600mAh שאינה נשלפת וממשק TouchWIZ חדש ומעודכן.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.