העדכון לאנדרואיד בגרסה 4.3 עבור מכשיר ה'גלקסי אס-4' (Galaxy S4) מתקרב וגרסה יציבה של העדכון אף הספיקה לדלוף לרשת.

אנשי האתר Sam Mobile הספיקו להניח את ידיהם על העדכון החדש ואף לבחון אותו לאורכו ולרוחבו . מעבר לשיפורים שמביאה עמה גרסה 4.3, כמו תמיכה בתקן בלוטות' בעל צריכת חשמל נמוכה ותמיכה ב-OpenGL 3, נראה כי בסמסונג הכניסו מעט שיפורים תחת מכסה המנוע: שיפור בתצוגת המסך, מצב קריאה אשר מתאים את התצוגה לקריאה של טקסט ארוך, מקלדת משופרת, פתיחה של הדפדפן בתצוגת מסך מלא והוספת קיצור דרך להורדת ה-Samsung Wallet, הארנק האלקטרוני של סמסונג, ו-Knox פתרון לארגונים להפרדה של המידע הארגוני מזה הפרטי.

יש לציין כי מדובר בעדכון המיועד לגרסה העולמית של המכשיר במודל GT-I9505, על-פי הערכות הצפי לשחרור הגרסה החדשה עומד על אוקטובר-נובמבר, אך מאתר SamMobile ניתן להוריד את העדכון ואף למצוא הוראות כיצד להתקין אותו על המכשיר שלכם.

עדכון: גם בעלי ה-Galaxy Note 2 יכולים ליהנות מגרסה 4.3 שגם היא דלפה לרשת וזמין להורדה ישירה דרך אתר SamMobile. על אחריותכם כמובן.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.