סמסונג אלקטרוניקס ישראל, הודיעה היום על השקתו של ה- Galaxy S 4 Mini, גרסה עוצמתית וקומפקטית של מכשיר הדגל הנמכר ביותר של סמסונג, ה- Galaxy S 4 בישראל.

מכשיר ה- Galaxy S 4 Mini של סמסונג מספק את הביצועים המעולים, קלות שימוש והעיצוב מלוטש של ה- Galaxy S 4, כל זאת במכשיר נייד וקל לנשיאה שמהווה שותף אידיאלי לחיי היומיום.

המכשיר ימכר במחיר 2499 ש"ח ברשת חנויות סמסונג ובאתר היבואנית הרשמית "סאני תקשורת".

 למכשיר ה- Galaxy S 4 Mini תצוגת  qHD Super AMOLED”4.3 המשלבת נוחות עם איכות מצוינת, משקל מזערי (107 ג') ועיצוב קומפקטי המאפשרים למשתמש להחזיק ולתפעל את המכשיר ביד אחת ובקלות.

למרות גודלו הקומפקטי, למכשיר החדש מעבד כפול הליבה GHz1.7 בעל ביצועים חזקים, המאפשר לבצע במהירות ובקלות גם משימות עתירות נתונים. מכשיר ה- Galaxy S 4 Mini תומך בתכונות האינטואיטיביות והשירותים של מכשיר ה- Galaxy S 4  ונועד להעצים כל היבט בחיי היומיום:

ללכוד ולשמור רגעים חשובים

מכשיר ה- Galaxy S 4 Mini של סמסונג מאפשר ללכוד רגעים משמעותיים בחיים באמצעות מצלמה אחורית של 8 מגה פיקסל ומצלמת HD קדמית של 1.8 מגה פיקסל.

מהנות תכונות ייחודיות כגון ה- " Sound&Shot" המאפשרת לאחסן באופן ייחודי קול וצליל יחד עם התמונה ברגע שהיא מצולמת וה- " Panorama Shot", באמצעותה ניתן לצלם תצוגה מלאה, מבטיחות כי כל הזיכרונות ישמרו.

אפליקציות נוספות במכשיר כוללת בין היתר את אפליקציית ה- "S Travel" המספקת מידע על נסיעות וממליצה על היעד הבא ואת אפליקציית ה- "Story Album", המאפשרת לאחסן תמונות באופן אוטומאטי על גבי פורמט חכם. כל התמונות המצולמות באמצעות מכשיר ה- Galaxy S 4 Mini נאספות ונשמרות באופן אוטומאטי עפ"י ציר הזמן, תיוג גיאוגרפי או אירוע מסיים, ליצירת אלבום תמונות מלא.

קרא עוד:  הגל הראשון: יצרניות הטלפונים כבר מתבייתות על ה-Snapdrgon החדשים

להתחבר ולשתף

מכשיר ה- Galaxy S 4 Mini מאפשר לחלוק ולבנות קשר אמיתי עם הסובבים אותנו. באמצעות פונקצית ה- ""Group Play, ניתן להאזין לאותה המוסיקה או לשחק באותם המשחקים בו זמנית יחד עם עוד חברים. באמצעות פונקצית ה- " ChatON" ניתן לשוחח עם מס' משתתפים ולהוסיף לשיחה אנימציות, סרטוני וידיאו או הקלטות אודיו.

 לדאוג לבריאות ולרווחה

מכשיר ה- Galaxy S 4 Mini מעצים את חיי המשתמש, תוך שהוא מעדכן אותו במידע על רווחה ובריאות. אפליקציית ה- " S Health" אשר ניתן להוריד מחנות ה- Samsung Apps, מאפשרת לעקוב אחר המצב הבריאותי והמאזן הקלורי. באמצעות אביזרים נלווים חיצוניים של ה- " S Health" ניתן לחשב את הפעילות היומית, לעקוב אחר דפוסי השינה, לחשב את משקל הגוף ולנטר בזמן אמת את פעילות הלב.

להגנה נוספת, ניתן להשתמש באפליקציית ה- " Adopt Display" המספקת חוויית צפייה אופטימאלית ומותאמת לכל סוגי היישומים ובאפליקציית " Adopt Sound" המציעה רמה אופטימאלית וסוג צליל מותאמים אישית לכל משתמש.

 מכשיר ה- Galaxy S 4 Mini של סמסונג זמין בשני צבעים: לבן (White Frost) ושחור (Black Mist).

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה