אחרי שדיווחנו אמש כי מכשירי ה-Galaxy Note 4 מדגם ה-N910F קיבל את עדכון האנדרואיד Lollipop, קיבלנו מספר הודעות ממשתמשים בתגובות כאן באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו כי גם ה-Galaxy S4 זוכה לשדרוג.

העדכון כך נראה, הגיע לעת עתה למכשירים שנרכשו ישירות אצל היבואנית סאני או דרך החנויות הפרטיות ועבור דגם GT-I9500 מבוסס שבב ה-Exynos 5 ומתבצע דרך מנגנון העדכונים המובנה במכשיר. לאחר העדכון, המכשיר משתדרג לגרסה 5.0.1 של מערכת האנדרואיד.

משתמשי ה-Galaxy S4 ייזכו בעדכון חשוב ואולי האחרון המשמעותי למכשיר שיספק לו חיים חדשים עם ממשק משודרג, ביצועים משופרים וחיי סוללה טובים יותר. בעוד אם קיוותם כי ממשק ה-TouchWIZ ישודרג גם הוא, אז זה לא יקרה אך כן הוא ייזכה לאלמנטים רבים מעיצוב ה-Lollipop לצד יישומים מעודכנים של אנשי הקשר, החייגן, ההודעות ומסך ההגדרות.

לעת עתה, לא ידוע מתי מכשירי Galaxy S4 שנרכשו אצל המפעילות יתעדכנו וכן מתי העדכון יגיע גם לגרסת GT-I9505, אך אפשר להניח כי זה יקרה בזמן הקרוב. למעוניינים, הקובץ זמין להורדה להתקנה ידנית. (תודה לבועז על הטיפ).

וידאו: כך נראה העדכון

Samsung Galaxy S4

מכשיר ה-Samsung Galaxy S4 מבית סמסונג, אשר הוכרז בינואר 2012 בעל מסך 5 אינץ' ברזולוציה 1080x1920, כולל מעבד Quad Core וזיכרון RAM של 2GB. המכשיר רץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.3 עם עדכון ל-5.0.1, מצויד במצלמה 13 מגה פיקסל וסוללת 2600mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.