מלבד גרסת Google Play Edition שקיבל היום את עדכון האנדרואיד 4.4, סמסונג הכריזה שהיא תשחרר עדכון גרסה רשמי עבור מכשיר הדגל הנוכחי, הגלקסי S4 לגרסת אנדרואיד 4.4 KitKat בחודש ינואר. עד שזה יקרה, הצוות של CyanogenMod כבר עמל על פיתוח גרסה בעצמו, ומי שלא מעוניין לחכות יכול כבר להעביר את המכשיר שברשותו (מדגם I9500) לגרסת האנדרואיד החדשה.

נכון לעכשיו, הרום עדיין בשלבי בטא, כך שהוא מתאים רק למשתמשים המנוסים בתחום או למפתחים. נכון לעכשיו, רשימת הבאגים עליה מדווח מפתח הרום מעטה מאוד וכוללת 3 באגים עיקריים והם חוסר אפשרות להקליט שיחות, בעיות בקריאת כרטיס זיכרון, הן החיצוני והן הפנימי, "נקודה חמה" (HotSpot) לשיתוף אינטרנט לא פועל ובעיות באיכות השיחה (בעיות במיקרופון ועיוותים בשיחה על רמקול). מאידך, משתמשים מדווחים על באגים נוספים כגון חוסר האפשרות לצלם וידאו, בעיות בסיבוב האוטומטי של המסך ותמונות לא מוצגות בגלריה. בנוסף, אפליקציות מסוימות חוות בעיות עם האחסון.

אך בניגוד למה שזה נראה, לא הכל רק חדשות רעות, ישנן גם חדשות טובות. מעבר לכך CyanogenMod הגיע ל-i9500, החדשות הטובות באמת הן שהמשתמשים מדווחים כי ה-ART (ר"ת Android RunTime) המגיע בגרסה זו רץ בצורה חלקה ומשפר את ביצועי המכשיר.

מי שלא יכול לחכות ומעוניין לחוות את CyanogenMod 11 בגרסת Alpha , יכול להיכנס ללינק הזה ולהוריד מכאן את הרום, כמובן השימוש והתקנת הרום היא על אחריותכם.